Headway ülevaade 2026

Kuidas me testisime Headway

Traders Union on analüüsinud finantsturge üle 14 aasta, hinnates maaklereid üle 250 läbipaistva kriteeriumi alusel, sealhulgas turvalisus, regulatsioon ja kauplemistingimused. Meie ekspertide meeskond, kuhu kuulub üle 50 professionaali, uuendab regulaarselt 500+ maakleri vaatlusnimekirja, et pakkuda kasutajatele andmepõhiseid teadmisi. Kuigi meie uurimistöö põhineb objektiivsetel andmetel, soovitame kasutajatel teha sõltumatut hoolsuskohustust ja konsulteerida ametlike regulatiivsete allikatega enne finantsotsuste tegemist.

Lisateavet meie metodoloogia ja toimetuspoliitikate kohta.

Headway Plussid ja miinused

  • Finantssektori järelevalveamet (The Financial Sector Conduct Authority) reguleerib ettevõtet Lõuna-Aafrikas.
  • Saadaval on mitmesugused kauplemisinstrumendid, nagu Forex, indeksid, energiad, krüptovaluutad ja aktsiad.
  • Konkurentsivõimelised marginaalid algavad 0 südamest.
  • Kõrge finantsvõimendus kuni 1:1000.
  • MT4 ja MT5 kauplemisplatvormid on saadaval töölaua-, veebi- ja mobiiliversioonides.
  • Haridusressursid, sealhulgas veebiseminarid, koolitusvideod ja juhendid.
  • 24/7 klienditugi.
  • Piiratud reguleerimine võrreldes suuremate maakleritega.
  • Kõrge finantsvõimendus võib suurendada riske.

Headway on Lõuna-Aafrikas registreeritud ettevõtte JAROCEL PTY Ltd omanduses olev maakler. Maakler pakub kolme kontotüüpi: Cent, Standard ja Pro. Cent-konto avamine on kõigile kättesaadav, kuna minimaalne sissemakse on vaid 1 dollar. Headway toetab populaarseid kauplemisplatvorme MetaTrader 4 (MT4) ja MetaTrader 5 (MT5), pakkudes kauplejatele erinevaid vahendeid ja indikaatoreid. Maaklerit reguleerib Lõuna-Aafrika Finantssektori Tegevusjärelevalve Asutus (FSCA) litsentsi numbri 52108 all.

TU Eksperdi otsus

Peaandmeetikajuht

Headway on usaldusväärne ja hästi väljakujunenud valik. Olen selle funktsioonid üle vaadanud, teenuseid testinud ning leidnud, et kauplejad teatavad üldiselt positiivsetest tulemustest. See pakub stabiilset jõudlust, usaldusväärset teostust ja üldiselt tugevat kvaliteeti igapäevaseks kauplemiseks.

Headway pakub võimalust kaupleda valuutade, krüptovaluutade, indeksite, energia ja aktsiate CFD-dega, toetades MetaTrader 4, MetaTrader 5 ja omaenda platvormi nii arvutis, veebis kui ka mobiilseadmetes. Lõuna-Aafrika Vabariigi finantssektori järelevalveasutuse (Financial Sector Conduct Authority) poolt reguleeritud maakler pakub Cent-, Standard- ja Pro-kontosid, mille minimaalne sissemakse on alates 1 dollarist, madalad spreadid alates 0 pipist ja finantsvõimendus kuni 1:1000. Kliendid saavad raha sisse ja välja maksta pangakaardi, pangaülekande, Bitcoini, USDT või Ethereumi kaudu ning kasutada õppematerjale ja ööpäevaringset mitmekeelset kliendituge.

Headwayl on ka mõned puudused. Sellel puudub Tier-1 regulatsioon ja investorite kaitsefondid, see ei paku ECN-kontosid ega mikrolotte ning selle varade arv on võrreldes peamiste konkurentidega piiratud. Klienditoe reageerimiskiirus on alla tööstusharu standardite ning mobiilirakendused ei sisalda täiustatud funktsioone, nagu kahefaktoriline autentimine või teated. Headway võib sobida kogenud kauplejatele, kes otsivad suurt finantsvõimendust madalate sisenemiskuludega, kuid on vähem sobiv neile, kes vajavad Tier-1 turvalisust või täiustatud platvormi tööriistu.

5 parimat maaklerit, mida kauplejad eelistavad

Plus500
Logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.5 punkti
OANDA
Logo OANDA
OANDA
6.7 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.1 punkti
FOREX.com
Logo FOREX.com
FOREX.com
6.5 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.7 punkti
IG Markets
Logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.6 punkti
Interactive Brokers
Logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.2 punkti

Headway Kasutajate arvustused

Hinne:
Veebisaidi haldus ei vastuta arvustuste täpsuse eest ega oma tehnilist võimekust arvustuste täpsuse kontrollimiseks, samuti ei saa kindlaks teha, kas arvustuste autorid on tõepoolest konkreetse ettevõtte kliendid. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas kasutajate rahulolu skoori arvutatakse ja kuidas me rakendame kliendirahulolu skoori (CSAT) metoodikat, palun lugege hindamiskriteeriume.
6.4 /10
9 kokku
  • 5-star
    11%
  • 4-star
    11%
  • 3-star
    67%
  • 2-star
    11%
  • 1-star
    0%
261 kasutajad valisid selle maakleri
kasutajad valisid selle ettevõtte 3 kuu jooksul
Bambang Sugiarto
PRO
23 nädalad tagasi
ID
Headway täisfunktsionaalsus vastavalt kaupleja soovidele

Ei ole

Fitur Headway Lengkap sesuai keinginan Trader

Tidak ada

Soovitan Headwayd kui parimat ja usaldusväärset maaklerit, millel on järgmised funktsioonid:
Kontotüübid: Cenr, Standard, Pro
Minimaalne sissemakse alates 1 dollarist
Saadaval on tasuta swap
Kiire serveri täitmine
Kontode kaitse 0
Headwayd juhivad kogenud professionaalid.

Saya merekomendasikan Headway sebagai broker terbaik dan terpercaya, dengan fitur yang lengkap seperti:
Jenis akun Cenr-Standart-Pro
Deposit mulai $1
Tersedia Free Swap
Eksekusi server cepat
Perlindungan akun 0
Headway dikelola oleh orang-orang profesional yang telah berpengalaman.

  • Image
McKnight Bhengu
PRO
17 nädalad tagasi
ZA
Minimaalne sissemakse on 1 dollar, mis sobib hästi algajatele

Ikka veel uus maakler

$1 Minimum deposit which is good for beginners

Still a new broker

See on väga hea maakler algajatele, kellel pole kauplemise alustamiseks palju kapitali; neil on ka programme, mille abil saad kauplemist proovida ilma oma kapitali ohtu seadmata, ning nad hoiavad sind kaasahaaratuna oma võistluste ja konkurssidega.

This is a very good broker for beginners with not much capital to start trading, they also have programs for you to experience trading without risking your own capital and keep you engaged with their contest and competition.

ahmedkhan236
1 aasta tagasi

Headway tegutseb Lõuna-Aafrikas finantssektori järelevalveameti (FSCA) järelevalve all, mis on kohalik finantsregulaator, mis tagab ettevõtte läbipaistvuse ja klientide õiguste kaitse piirkonnas. Minu arvates on FSCA regulatsioon siiski piiratud võrreldes suuremate, rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsioonidega, nagu FCA (Ühendkuningriik) või CySEC (Küpros). See ei tähenda, et ettevõte oleks ebausaldusväärne, kuid sellega kaasnevad teatavad riskid. Seega jään rahulikuks, kuid püüan kontrollida oma hoiuste suurust ja jälgida tähelepanelikult tingimusi.

Headway opère en Afrique du Sud sous le contrôle de la Financial Sector Supervisory Authority (FSCA), l'autorité de régulation financière locale qui veille à la transparence des entreprises et à la protection des droits des clients dans la région. Elle exerce une fonction de surveillance et exige des courtiers qu'ils respectent un certain nombre de normes.
Toutefois, à mon avis, la réglementation de l'ACSE reste limitée par rapport à des organisations plus importantes et internationalement reconnues telles que la FCA (Royaume-Uni) ou la CySEC (Chypre). Cela ne signifie pas que la société n'est pas fiable, mais il existe certains risques. Je reste donc serein, mais j'essaie de contrôler le montant de mes dépôts et de suivre de près les conditions générales.

  • Komisjonitasud ja tasud

    Hinne:
    Hindame maaklerite tasusid ja hinnavahe, hinnates Standard ja ECN/Raw spread kontodega seotud kulusid, sealhulgas komisjonitasusid ja hinnavahe. Lisaks arvestab meie hindamine lisatasusid, nagu sissemakse/väljamakse tasud ja tegevusetuse tasud. Tutvu hindamiskriteeriumitega
    6 /10

    Headway kauplemis- ja mittekauplemistasud on analüüsitud ja hinnatud kui Keskmine tasud, tasude skooriga 6/10. Lisaks võrreldi neid tasusid kahe peamise konkurendi, OANDA ja FOREX.com, tasudega, et pakkuda kõige põhjalikumat teavet.

    • Madalad Forex kauplemistasud
    • Tegevusetuse tasu puudub
    • Sissemakse tasu puudub
    • Väljamakse tasu puudub
    • ECN/Raw Spread konto puudub

    Kauplemistasud ja hinnavahe

    Allpool hindasime ja võrdlesime Headway kauplemistasusid kahe konkurendiga. Keskendusime hinnavahedele ja muudele tehingutasudele, mis on otseselt seotud tehingute täitmisega (nt komisjonitasu partii kohta ECN kontol). See võrdlus oli suunatud iga maakleri kulutõhususe selgeks mõistmiseks.

    Standard Konto Hinnavahe

    Standard kontode puhul on Headway komisjonitasud osa ujuvast hinnavahest, mis varieerub turutingimuste järgi. Tüüpilised väärtused on esitatud, kuid kõrge volatiilsuse ajal võib hinnavahe neid ületada.

    Headway Standard levikud
    Headway OANDA FOREX.com
    EUR/USD min, punktid 0.4 0.1 0.7
    EUR/USD max, punktid 1.2 0.5 1.2
    GPB/USD min, punktid 0.3 0.1 0.9
    GPB/USD max, punktid 1.3 0.5 1.4

    Kas Headway toetab RAW/ECN kontosid?

    Nagu me avastasime, ei paku Headway RAW/ECN kontosid, mis võib olla läbipaistvuse ja likviidsuse osas puuduseks. Kuid see ei tee maaklerit konkurentsivõimetuks. Usaldusväärse maakleri valimisel arvestage selliseid tegureid nagu spreadi tasemed, täitmise kiirus, regulatsioon, toe kvaliteet ja kauplemisvahendid.

    Mittekaubandustasud

    Viisime läbi üksikasjaliku analüüsi Headway seotud mittekaubandustasudest. See ülevaade pakub põhjalikku ülevaadet lisakuludest, mis võivad mõjutada kauplejaid lisaks tavapärastele kauplemistegevustele.

    Headway Mittekaubandustasud
    Headway OANDA FOREX.com
    Sissemakse tasu, % Näidatud summa ei sisalda võimalikke tasusid maksesüsteemidelt ja pankadelt. 0 0 0
    Väljamakse tasu, % Näidatud summa ei sisalda võimalikke tasusid maksesüsteemidelt ja pankadelt. 0 0 0
    Väljamakse tasu, USD Näidatud summa ei sisalda võimalikke tasusid maksesüsteemidelt ja pankadelt. 0 0-15 0
    Mitteaktiivsuse tasu ($, kuus) 0 0 15
  • Kas Headway on turvaline?

    Hinne:
    Hindame maaklerite turvalisust mitmete võtmekriteeriumide alusel. Kõrgeim väärtus on antud regulatsioonile, eriti Tier 1 regulatsioonile, mis tagab vastavuse rangetele standarditele, mille on kehtestanud juhtivad finantsasutused nagu FCA UK-s, CFTC USAs, CySEc ja BaFin (EL) või ASIC (Austraalia). Kõrged hinded antakse ka osalemise eest investorite kaitsefondides, mis kaitsevad klientide vahendeid maakleri maksejõuetuse korral. Tutvu hindamiskriteeriumidega
    5.8 /10

    Headway omab turvalisuse skoori 5.8/10, mis vastab Keskmine turvalisuse tasemele. Kõige turvalisemad maaklerid on need, kellel on Tier-1 regulatsioon, pikk ajalugu (üle 10 aasta turul) ja osalemine investorite kompensatsiooniskeemides.

    • On reguleeritud
    • Negatiivse saldo kaitse
    • Ei ole Tier-1 reguleeritud
    • Kogemus alla 8 aasta
    Headway Regulaatorid ja Investorite Kaitse
    FSCA SAFSCA SA Täisnimi Lõuna-Aafrika Finantssektori Tegevusjärelevalve Asutus (Financial Sector Conduct Authority of South Africa) Reguleerimise riik Lõuna-Aafrika Vabariik Investorite Kaitse Fond Konkreetne fond puudub Reguleerimise Tase Tier-2
    Headway Turvalisuse Tegurid
    Foundation kuupäev -
    Negatiivse saldo kaitse
    Jah
    Kinnitamist (KYC)
    Jah
  • Konto tüübid

    Hinne:
    Hindame maakleri konto pakkumist, analüüsides saadaolevate kontotüüpide valikut ja sobivust ning kui tõhusalt need vastavad erinevatele kauplejaprofiilidele ja strateegiatele. Meie hinnang hõlmab kontovalikute mitmekesisust — sealhulgas Standard, ECN/Raw, Cent, Swap-Free (islamlik) ja VIP kontod — ning pakutavate kauplemistingimuste paindlikkust. Õpi hindamiskriteeriume.
    6.6 /10

    Headway pakub järgmisi konto valikuid: Demo, Standard, Sent, Swap Free.

    Kuid Headway ei paku ECN kontot otsese turu ligipääsuga, mis võib olla puuduseks kogenud kauplejatele või skalpijatele, kes otsivad madalaimaid spreade.

    • Swap Free (islamlik) konto
    • Demo konto
    • Madal minimaalne sissemakse
    • Puudub VIP konto valik
    • Micro lotid ei ole saadaval
    Headway konto tüübid võrreldes tippkonkurentidega
    Headway Plus500 OANDA
    Standard
    Jah
    Jah
    Jah
    ECN/Raw spread
    Ei
    Ei
    Jah
    Demo
    Jah
    Jah
    Jah
    Sent
    Jah
    Ei
    Ei
    Micro
    Ei
    Ei
    Jah
    Swap Free
    Jah
    Ei
    Jah
    VIP
    Ei
    Ei
    Ei
    Halduskonto
    Ei
    Ei
    Ei

    Headway kontode kauplemistingimused

    Iga Headway kontotüüp on mõeldud erinevate varaklassidega kauplemiseks. Kõigil kontodel on piiramatu finantsvõimendus, marginaalinõue 30%, stop out 0%, täitmise kiirus alates 0,16 sekundist ja swap-vaba kauplemine. Kontod erinevad minimaalse hoiuse, komisjonitasude, positsioonilimiidi ja kättesaadavate instrumentide arvu poolest. Kliendid saavad avada mitu erinevat tüüpi kontot.

    Konto tüüp Kirjeldus
    Cent Minimaalne sissemakse on 1 dollar, mistõttu see konto sobib algajatele kauplejatele. Konto valuuta on USD. Kauplemine on saadaval 434 varaga. Spreadid algavad 0,3 punktist ja komisjonitasu ühe partii kohta ei ole. Minimaalne tellimuse suurus on 0,01 partii ja maksimaalne on 1000 partiid. Üheaegselt saab avada kuni 300 positsiooni.
    Standard Klassikaline kauplemiskonto mis tahes kogemustasemega kauplejatele. Minimaalne sissemakse on 10 dollarit. Konto valuutade hulka kuuluvad USD, EUR, MYR, IDR, ZAR, JPY, THB, NGN ja BRL. Saadaval on 434 kauplemisinstrumenti. Spreadid algavad 0,3 punktist ilma komisjonitasuta partii kohta. Minimaalne tellimuse suurus on 0,01 partii ja maksimaalne 500 partii. Korraga saab avada kuni 1000 positsiooni.
    Pro Konto professionaalsetele kauplejatele. Minimaalne deposiit on $100. Konto valuutade hulka kuuluvad USD, EUR, IDR, JPY, THB, NGN, ZAR, BRL ja MYR. Kauplemine on saadaval 476 varaga. Spreadid algavad 0,0 punktist ja komisjonitasu on 1,5 dollarit partii kohta nii avamise kui ka sulgemise puhul. Minimaalne tellimuse suurus on 0,1 partii. Maksimaalne tellimuse suurus ja avatud positsioonide arv on piiramatu.
    Demo Konto, mis on mõeldud koolituseks, harjutamiseks ja kauplemisstrateegiate testimiseks ilma reaalse raha kaotamise riskita. Kauplejad saavad avada demokontosid nii MT4 kui ka MT5 jaoks, et kaubelda virtuaalsete vahenditega.
  • Sissemakse ja väljamakse

    Hinne:
    See osa hindab maaklerite tehinguprotsesside tõhusust, kiirust ja taskukohasust, keskendudes saadaolevatele meetoditele, valuutadele ja tasudele. Lisateabe saamiseks vaadake meie andmepõhist metoodikat
    6 /10

    Headway sai Medium skoori oma sissemakse- ja väljamakseprotsesside tõhususe ja mugavuse eest.

    Headway pakub mõistlikku valikut sissemakse- ja väljamaksevõimalusi mõõdukate tasudega, mis vastavad tööstusharu standarditele.

    • Minimaalne sissemakse alla tööstusharu keskmise
    • Väljamaksetasu puudub
    • Madal minimaalne väljamakse nõue
    • Sissemaksetasu puudub
    • Piiratud sissemakse- ja väljamaksepaindlikkus, mis toob kaasa suuremad kulud
    • BTC ei ole saadaval baasvaluutana
    • Saadaval ainult peamised baasvaluutad

    Millised on Headway sissemakse ja väljamakse võimalused?

    Headway pakub põhilist valikut sissemakse ja väljamakse võimalusi, mis hõlmavad tööstusstandarditele vastavaid põhilisi meetodeid. See valik on enamiku kauplejate jaoks piisav, saadaval olevad meetodid Bank Card, Bank Wire, BTC, USDT, Ethereum.

    Headway Sissemakse ja Väljamakse Meetodid vs Konkurendid
    Headway Plus500 OANDA
    Bank Wire
    Jah
    Jah
    Jah
    Bank card
    Jah
    Jah
    Jah
    PayPal
    Ei
    Jah
    Jah
    Wise
    Ei
    Ei
    Ei
    BTC
    Jah
    Ei
    Jah

    Millised on Headway baasvaluutad?

    Lai valik baasvaluutasid vähendab vajadust valuutavahetuse järele, mis võib potentsiaalselt vähendada tehingukulusid. Headway toetab järgmisi baasvaluutasid: USD, EUR, JPY, IDR, THB, MYR, VND, PHP.

    Millised on Headway minimaalsed sissemakse ja väljamakse summad?

    Minimaalne sissemakse Headway on $1, samas kui minimaalne väljamakse summa on $10. Need miinimumid võivad varieeruda sõltuvalt valitud kontotüübist ja makseviisist. Täpsema teabe saamiseks võtke ühendust Headway tugimeeskonnaga.

  • Turud ja kaubeldavad varad

    Hinne:
    Selle osa hinnang põhineb TU metoodikal ning peegeldab maakleri pakutavate kaubeldavate varade koguarvu ja mitmekesisust, sealhulgas Forex-valuutapaare. Arvesse võetakse ka passiivse tulu tööriistade, nagu PAMM-kontod, kopeerimiskaubandus ja sarnaste teenuste olemasolu. Kõik andmed pärinevad avalikest allikatest ja võivad muutuda. Õppige hindamiskriteeriume.
    7.8 /10

    Headway pakub piiratud valikut kaubeldavaid varasid võrreldes turu keskmisega. Platvorm toetab kokku 330 vara, sealhulgas 70 Forex paari.

    • Kopeerimiskaubanduse platvorm
    • 70 toetatud valuutapaari
    • Krüptokaubandus
    • Piiratud varade valik
    • Futuure pole saadaval

    Toetatud turud vs peamised konkurendid

    Võrdlesime Headway poolt toetatud turgude ja varade valikut konkurentidega, et aidata sul leida sobivaim lahendus.

    Headway Plus500 OANDA
    Valuutapaarid 70 60 68
    Kaubeldavate varade koguarv Kaubeldavate varade koguarv hõlmab kõiki kättesaadavaid instrumente, sealhulgas CFD-sid. Piirkondlike piirangute tõttu ei pruugi mõned CFD-d olla saadaval mõnes riigis. Näiteks on krüptovaluuta CFD-d Ühendkuningriigis keelatud ja USA-s piiratud. 330 2800 129
    Aktsiad
    Jah
    Jah
    Jah
    Toorainete futuurid
    Jah
    Jah
    Jah
    Krüpto Krüptovaluuta CFD-d on teatud piirkondades reguleerivate piirangute tõttu piiratud või keelatud. Nende hulka kuuluvad Ühendkuningriik, Hiina, Egiptus, Ameerika Ühendriigid ja Kanada.
    Jah
    Jah
    Jah
    Aktsiaindeksid
    Jah
    Jah
    Jah
    Optsioonid
    Ei
    Jah
    Ei

    Investeerimisvõimalused

    Uurisime ka varasid ja tooteid, mida Headway pakub algajatele kauplejatele ja investoritele, kes eelistavad mitte aktiivselt kaubelda.

    Headway Plus500 OANDA
    Võlakirjad
    Ei
    Ei
    Jah
    ETF-id
    Ei
    Jah
    Ei
    Kopeerimiskaubandus
    Jah
    Ei
    Jah
    PAMM-investeerimine
    Ei
    Ei
    Ei
    Hallatavad kontod
    Ei
    Ei
    Ei
  • Kauplemiskonto avamine

    Hinne:
    Hindasime kauplemiskonto avamist Headway juures, testides registreerimisprotsessi reaalses olukorras, sealhulgas konto avamist ja selle rahastamist minimaalse nõutava sissemaksega (kuid mitte vähem kui 100 dollarit). Meie hinnangus arvestati, kas liitumine oli täielikult veebipõhine, keskmist registreerimisaega, KYC kontrolli kiirust ning seda, kui kiiresti kauplejad said oma konto aktiveerida. Tutvu hindamiskriteeriumitega.
    9 /10

    Me registreerisime edukalt konto teenuses Headway 10 minutiga. KYC-tuvastus viidi lõpule 2 tööpäeva jooksul. Minimaalne sissemakse summa teenuses Headway on $1. See on üks turu kõige kättesaadavamaid ja probleemivabamaid liitumisprotseduure.

    • Väike minimaalne sissemakse nõue
    • Täielikult veebipõhine konto avamise protsess
    • Kiire registreerimisaeg (kuni 15 minutit)
    • Konto kinnitamine võib dokumentide põhjal võtta rohkem aega.
    Headway konto avamine
    Headway Plus500 OANDA
    Veebipõhine registreerimine
    Jah
    Jah
    Jah
    Minimaalne sissemakse $1 $100 $0
    Kohustuslik KYC
    Jah
    Jah
    Jah
    Registreerimisaeg (min) 10 10
    KYC aeg (päevades) 2 3 3

    Kas Headway on minu riigis saadaval?

    Kui olete USA kodanik, võtab maakler teie riigist kliente vastu.

    Palun pange tähele, et kättesaadavus võib regulatiivsete nõuete tõttu erineda, seega soovitame kõige täpsema ja ajakohasema teabe saamiseks maakleriga otse ühendust võtta.

    Konto avamise üksikasjad

    Et avada live kauplemise konto Headway, peate kõigepealt looma kasutajakonto nende veebilehel. See on lihtne protsess, mida saab täita internetis, järgides järgmisi samme:

    • Valige konto tüüp, mis sobib teie investeerimiseesmärkidele ja -strateegiatele, seejärel klõpsake selle avamiseks nupule.
    • Esitage oma isikuandmed konto registreerimisvormil ja määrake parool oma esimeseks sisselogimiseks. Soovitatav on muuta oma salasõna iga kolme kuu tagant.
    • Laadige üles dokumendid, mis tõendavad teie isikut ja elukoha aadressi.
  • Kauplemisplatvormid ja tööriistad

    Hinne:
    See jaotis hindab maakleri pakutavate kauplemisplatvormide kvaliteeti ja mitmekesisust. Arvesse võetakse toetatud platvorme, põhifunktsioone, seadmete ühilduvust ning tööriistade kättesaadavust automatiseerimiseks, analüüsiks ja erinevateks kauplemisstiilideks. Õppige hindamiskriteeriume.
    6.3 /10

    Headway sai hindeks 6.3/10, mis peegeldab keskmist pakkumist kauplemisplatvormide ja tööriistade osas. Maakler katab olulised funktsioonid, kuid võib jääda alla mõnes täiustatud funktsioonis või platvormide mitmekesisuses võrreldes juhtivate konkurentidega.

    • Kauplemisrobotid (EAs) on lubatud
    • Omandiplatvorm unikaalsete funktsioonidega
    • MetaTrader on saadaval
    • Ühe klõpsuga kauplemine
    • Pole juurdepääsu cTrader-ile ja selle täiustatud tööriistadele.
    • Pole TradingView integratsiooni
    • Strateegia (EA) koostaja pole saadaval

    Toetatud kauplemisplatvormid

    Headway toetab järgmisi kauplemisplatvorme: MT4, MT5, Proprietary platform. See valik katab enamiku jaekaubanduse kauplejate põhivajadused. Samuti võrdlesime Headway platvormi kättesaadavust juhtivate konkurentidega, et hinnata selle suhtelist turupositsiooni.

    Headway Plus500 OANDA
    MT4
    Jah
    Ei
    Jah
    MT5
    Jah
    Ei
    Jah
    cTrader
    Ei
    Ei
    Ei
    TradingView
    Ei
    Jah
    Jah
    Proprietaarne platvorm
    Jah
    Jah
    Jah
    NinjaTrader
    Ei
    Ei
    Ei
    WebTrader
    Ei
    Jah
    Jah

    Olulised Headway kauplemisplatvormi funktsioonid

    Hindasime ka, kas Headway pakub olulisi kauplemisfunktsioone, mis parandavad kasutajakogemust, sobivad erinevatele kauplemisstiilidele ja parandavad üldist funktsionaalsust.

    Toetatud funktsioonid
    2FA
    Ei
    Hoiatused
    Jah
    Kauplemisrobotid (EAs)
    Jah
    Ühe klõpsuga kauplemine
    Jah
    Skalpimine
    Jah
    Toetatud indikaatorid
    Ei
    Kauplemisvarad 330

    Täiendavad kauplemistööriistad

    Headway pakub mitmeid täiendavaid funktsioone, mis on loodud kauplemiskogemuse parandamiseks. Need tööriistad pakuvad suuremat automatiseerimist, edastavad täiustatud turuülevaateid ja aitavad parandada tehingute täitmist.

    Headway kauplemistööriistad vs konkurendid
    Headway Plus500 OANDA
    Trading Central Trading Central on juhtiv investeerimisuuringute ja finantsturgude kommentaaride pakkuja. Integreerimine Trading Central-iga pakub kauplejatele täiustatud analüütikat, kauplemissignaale ja ekspertide turuülevaateid, aidates teha teadlikumaid otsuseid.
    Ei
    Ei
    Ei
    API
    Ei
    Ei
    Jah
    Tasuta VPS
    Ei
    Ei
    Jah
    Strateegia (EA) koostaja Strateegia või EA builder on tööriist, mis võimaldab kauplejatel luua ja testida oma automatiseeritud kauplemisstrateegiaid ilma programmeerimisoskusteta.
    Ei
    Ei
    Jah
    Autochartist Autochartist on turu skaneerimise tööriist, mis tuvastab kauplemisvõimalusi, analüüsides diagrammimustreid ja võtmetasemete hindu.
    Ei
    Ei
    Jah
  • Mobiilirakendused

    Hinne:
    See jaotis hindab maakleri mobiilsete kauplemisrakenduste kvaliteeti ja funktsionaalsust. Arvesse võetakse rakenduste hinnanguid, allalaadimiste arvu, platvormi funktsioone nagu kaheastmeline autentimine (2FA), mobiiliteavitused ja tehnilised indikaatorid, tagades, et kauplejad saavad oma positsioone hallata ja turge tõhusalt jälgida oma nutitelefonidest. Õppige hindamiskriteeriume.
    6 /10

    Headway toetab mobiilset kauplemist, pakkudes spetsiaalseid rakendusi nii iOS kui ka Android jaoks. Headway sai selles jaotises skoori 6/10, mis viitab üldiselt vastuvõetavale mobiilsele kauplemiskogemusele.

    • Tugevad Android kasutajate hinnangud, praegu 4.4/5
    • Tugev iOS kasutajate tagasiside, hinnanguga 4.1/5
    • Indikaatorid ei ole toetatud
    • Mobiilne 2FA ei ole toetatud

    Võrdlesime Headway kahe parima konkurendiga mobiilsete allalaadimiste, rakenduse hinnangute, 2FA toe, indikaatorite ja kauplemisteavituste põhjal.

    Headway Plus500 OANDA
    Kokku allalaadimisi Parameeter kajastab nii Apple App Store kui ka Google Play installatsioonide koguarvu. See toimib ligikaudse näitajana maakleri mobiilse kauplemisrakenduse populaarsuse ja kasutajate omaksvõtu kohta platvormidel. 500,000 10,000,000 1,000,000
    App Store hinne Rakenduste poe hinnangud kajastavad maakleri mobiilirakenduste keskmisi kasutajate hinnanguid Apple App Store'is ja Google Play's. Need hinnangud näitavad kasutajate rahulolu selliste kriteeriumide alusel nagu kasutatavus, stabiilsus, jõudlus ja üldine kogemus. 4.1 4.7 4.8
    Google Play hinne 4.4 4.4 3.4
    Mob. 2FA
    Ei
    Jah
    Jah
    Mob. Indikaatorid
    Jah
    Jah
    Mob. Teavitused
    Ei
    Jah
    Jah
  • Klienditugi

    Hinne:
    Hindasime kliendituge saidil Headway, avades päris konto, mis oli rahastatud minimaalse nõutava sissemaksega (vähemalt 100 dollarit), ning võtsime klienditoega ühendust, et mõõta reageerimiskiirust reaalses olukorras. Meie hindamine hõlmas kontaktkanaleid, vastamiskiirust, mitmekeelset tuge ja kättesaadavuse aegu. Tutvu hindamiskriteeriumitega
    3.2 /10

    Maakleri klienditugi näitab märgatavaid puudusi reageerimiskiiruses või suhtluse kvaliteedis. Vastustes esineb sageli viivitusi ning lahenduse leidmiseks võib olla vaja korduvalt ühendust võtta.

    TU testimisel jäi reageerimiskiirus alla ootuste ning abi oli piiratud põhjalikkusega. Kauplejad, kes toetuvad tugevalt klienditoele, võivad kogeda ebamugavusi.

    Teave

    Headway pakub kliendituge 24/7. Tugi ei ole saadaval ainult riiklikel pühadel.

    • Tugi on saadaval mitmes keeles
    • Ettevõte pakub kõnekeskust
    • Online-tugi võib olla piiratud
    • Ettevõtte kontorit saab külastada ainult ettetellimisel

    Saate kasutada järgmisi suhtluskanaleid, et saada abi Headway juhtidelt:

    • Hotline.
    • E-post.
    • Tagasiside vorm.
    • Kontori külastamine.

    Headway abistab nii kliente kui ka investoreid ilma aktiivsete kontodeta.

    Kontaktid
    Regulatsioon FSCA
    Ametlik veebisait https://hw.site
    Kontaktid support@headway.com +44 203 150 1111

Parimad Headway alternatiivid

Plus500
Logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.5 punkti
OANDA
Logo OANDA
OANDA
6.7 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.1 punkti
FOREX.com
Logo FOREX.com
FOREX.com
6.5 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.7 punkti
IG Markets
Logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.6 punkti
Interactive Brokers
Logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulatsioon Tier-1
EUR/USD 0.2 punkti

KKK

Kuidas hinnatakse Headway reguleerimist ja üldist turvalisuse taset arvustustes?

Headway turvalisuse skoor on 5,8/10, mis vastab selle ülevaate kohaselt keskmisele turvalisuse tasemele. Seda reguleerib Financial Sector Conduct Authority of South Africa (FSCA SA), pakub negatiivse saldo kaitset ja KYC kontrolli, kuid ei ole Tier-1 reguleeritud ning selle tegevusajalugu on alla 8 aasta. Investorite kompensatsioonifondi olemasolu ei ole selles osas täpsustatud.

Mida arvustused ütlevad Headway kauplemiskomisjonide ja mitte-kauplemistasude kohta?

Selle ülevaate kohaselt on Headway tasude üldine tase hinnatud keskmiseks, tasude skoor on 6/10. Maakler paistab silma madalate Forex kauplemistasudega ning puuduvad on inaktiivsustasu, sissemakse- ja väljamaksetasud. Samas ei pakuta ECN/Raw Spread kontot ning kõik Standard konto kauplemiskulud on kaasatud muutuvatesse spreadidesse, mis võivad volatiilsetel turgudel laieneda.

Millised kauplemiskonto tüübid ja peamised tingimused on Headway juures saadaval?

Headway pakub Demo, Cent, Standard, Pro ja Swap Free kontosid, kõik piiramatute võimendustega, 30% marginaalikõne, 0% stop out tasemega ning täitmisaegadega alates 0,16 sekundist. Minimaalne sissemakse ulatub Cent kontol 1$-st kuni Pro kontol 100$-ni, spreadid algavad 0,3 punktist Cent ja Standard kontodel ning 0,0 punktist Pro kontol. Maakler ei paku ECN/Raw spread, Micro, VIP ega hallatavaid kontosid.

Millistele turgudele ja instrumentidele saavad kauplejad Headway kaudu ligi, vastavalt ülevaatele?

Ülevaate kohaselt toetab Headway kokku 330 kauplemisvara, sealhulgas 70 valuutapaari, samuti aktsiaid, toorainete futuure, krüptovaluutasid ja aktsiaindekseid, kuid mitte optsioone. Samuti märgitakse, et võlakirjad, ETF-id, PAMM investeerimine ja hallatavad kontod ei ole saadaval, kuid pakutakse kopeerimiskauplemise võimalust.

Kuidas kirjeldavad arvustused konto avamise protsessi ja verifitseerimist Headway juures?

Ülevaade näitab, et konto avamine Headway juures toimub täielikult veebis, registreerimine võtab umbes 10 minutit ning KYC verifitseerimine tavaliselt kuni 2 tööpäeva. Minimaalne sissemakse on 1$, protsess on ligipääsetav ja suhteliselt kiire, kuid konto kinnitamine võib dokumentide alusel võtta lisaks aega.

Artiklid, mis võivad teid aidata

Toimetus

Top 5 ettevõtet sinu jaoks
USA
USA
  • Afganistan Afganistan
  • Albaania Albaania
  • Alžeeria Alžeeria
  • Angola Angola
  • Araabia Ühendemiraadid Araabia Ühendemiraadid
  • Argentina Argentina
  • Armeenia Armeenia
  • Aserbaidžaan Aserbaidžaan
  • Austraalia Austraalia
  • Austria Austria
  • Bahama Bahama
  • Bahrein Bahrein
  • Bangladesh Bangladesh
  • Belgia Belgia
  • Boliivia Boliivia
  • Botswana Botswana
  • Brasiilia Brasiilia
  • Brunei Brunei
  • Bulgaaria Bulgaaria
  • Costa Rica Costa Rica
  • Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
  • Dominikaani Vabariik Dominikaani Vabariik
  • Ecuador Ecuador
  • Eesti Eesti
  • Egiptus Egiptus
  • El Salvador El Salvador
  • Eswatini Eswatini
  • Etioopia Etioopia
  • Filipiinid Filipiinid
  • Ghana Ghana
  • Gruusia Gruusia
  • Haiti Haiti
  • Hiina Hiina
  • Hispaania Hispaania
  • Holland Holland
  • Hongkong Hongkong
  • Horvaatia Horvaatia
  • Iirimaa Iirimaa
  • Iisrael Iisrael
  • India India
  • Indoneesia Indoneesia
  • Iraak Iraak
  • Iraan, Islamivabariik Iraan, Islamivabariik
  • Itaalia Itaalia
  • Jaapan Jaapan
  • Jamaica Jamaica
  • Jeemen Jeemen
  • Jordaania Jordaania
  • Kambodža Kambodža
  • Kamerun Kamerun
  • Kanada Kanada
  • Kasahstan Kasahstan
  • Katar Katar
  • Keenia Keenia
  • Kolumbia Kolumbia
  • Kongo Kongo
  • Kongo Kongo
  • Korea Korea
  • Kreeka Kreeka
  • Kuuba Kuuba
  • Kuveit Kuveit
  • Kõrgõzstan Kõrgõzstan
  • Küpros Küpros
  • Laos Laos
  • Leedu Leedu
  • Lesotho Lesotho
  • Liibanon Liibanon
  • Liibüa Liibüa
  • Luksemburg Luksemburg
  • Läti Läti
  • Lõuna-Aafrika Vabariik Lõuna-Aafrika Vabariik
  • Madagaskar Madagaskar
  • Malaisia Malaisia
  • Malta Malta
  • Maroko Maroko
  • Mauritius Mauritius
  • Mehhiko Mehhiko
  • Moldova Moldova
  • Mongoolia Mongoolia
  • Montenegro Montenegro
  • Mosambiik Mosambiik
  • Myanmar Myanmar
  • Namiibia Namiibia
  • Nepal Nepal
  • Nigeeria Nigeeria
  • Norra Norra
  • Omaan Omaan
  • Paapua Uus-Guinea Paapua Uus-Guinea
  • Pakistan Pakistan
  • Palestiina Palestiina
  • Panama Panama
  • Paraguay Paraguay
  • Peruu Peruu
  • Poola Poola
  • Portugal Portugal
  • Prantsusmaa Prantsusmaa
  • Puerto Rico Puerto Rico
  • Põhja-Makedoonia Põhja-Makedoonia
  • Rootsi Rootsi
  • Rumeenia Rumeenia
  • Rwanda Rwanda
  • Réunion Réunion
  • Saksamaa Saksamaa
  • Sambia Sambia
  • Saudi Araabia Saudi Araabia
  • Serbia Serbia
  • Singapur Singapur
  • Slovakkia Slovakkia
  • Sloveenia Sloveenia
  • Somaalia Somaalia
  • Soome Soome
  • Sri Lanka Sri Lanka
  • Süüria Süüria
  • Taani Taani
  • Tadžikistan Tadžikistan
  • Tai Tai
  • Taiwan Taiwan
  • Tansaania Tansaania
  • Trinidad ja Tobago Trinidad ja Tobago
  • Tuneesia Tuneesia
  • Türgi Türgi
  • Tšehhi Tšehhi
  • Tšiili Tšiili
  • USA USA
  • Uganda Uganda
  • Ukraina Ukraina
  • Ungari Ungari
  • Uruguay Uruguay
  • Usbekistan Usbekistan
  • Uus-Meremaa Uus-Meremaa
  • Valgevene Valgevene
  • Venezuela Venezuela
  • Vietnam Vietnam
  • Zimbabwe Zimbabwe
  • Ühendkuningriik Ühendkuningriik
  • Šveits Šveits
  • Forex
  • Crypto
Sisukord
Maakleri
Teie kapital on ohus.