ACY Securities recenze 2026

Jak jsme testovali ACY Securities

Traders Union analyzoval finanční trhy více než 14 let, hodnotil makléře na základě 250+ transparentních kritérií, včetně bezpečnosti, regulace a obchodních podmínek. Náš odborný tým více než 50 profesionálů pravidelně aktualizuje seznam sledovaných 500+ makléřů, aby uživatelům poskytl poznatky založené na datech. I když je náš výzkum založen na objektivních datech, doporučujeme uživatelům provést nezávislou due diligence a konzultovat oficiální regulační zdroje před jakýmikoli finančními rozhodnutími.

Další informace o naší metodologii a redakčních zásadách.

ACY Securities Výhody a nevýhody

ACY Securities je autorizována a plně regulována třemi příslušnými důvěryhodnými regulačními orgány, zejména ASIC (reg. č. AFSL: 403863), FSASVG (reg. č. 2610 LLC 2022) a FSCA (reg. č. 51008). Výše uvedené regulační orgány zajišťují, že společnost plně splňuje platná pravidla a normy. ACY Securities je makléřem, kterého si vybralo více australských investorů.

TU Odborný verdikt

Editor oddělení kryptoměn a blockchainu

ACY Securities vykazuje střední stabilitu a může vyhovovat některým obchodníkům. Jeho podmínky jsou přijatelné a zpětná vazba je smíšená, ale rozumná. V mých vlastních testech si vedl dostatečně, i když mu chybí konzistence lépe hodnocených společností.

Společnost ACY Securities poskytuje přístup k obchodování s více než 2 200 finančními nástroji, jako jsou devizy, CFD na akcie, komodity, indexy a kryptoměny, které jsou dostupné prostřednictvím platforem MetaTrader 4, MetaTrader 5 a vlastní platformy. Společnost je regulována australským úřadem ASIC, jihoafrickým úřadem FSCA a je registrována u SVGFSA. Nabízí různé typy účtů, včetně účtu Basic od 50 USD, Standard, ProZero pro aktivní obchodníky, mikroúčty, účty bez swapů, VIP účty a spravované účty. Náklady na obchodování jsou velmi konkurenceschopné, s spready od 0,2 pipu na páru EUR/USD a provizemi od 3 USD za lot, přičemž pákový efekt dosahuje až 1:5000. Mezi funkce platformy patří podpora Expert Advisors, kopírování obchodů, bezplatný VPS a účty s více měnami.

Mezi nevýhody patří, že zákaznická podpora je k dispozici pouze v pracovní dny, platební metody mohou být v některých regionech omezené, nejsou nabízeny centové účty a není k dispozici integrace s API a TradingView. ACY Securities nemusí být vhodná pro obchodníky, kteří potřebují asistenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, nebo širší výběr možností vkladu, ale zůstává silnou volbou pro zkušené uživatele, kteří hledají nízké poplatky, širokou škálu finančních nástrojů a důkladnou regulaci.

Top-5 brokerů preferovaných tradery

Plus500
broker-profile.logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.5 pipů
OANDA
broker-profile.logo OANDA
OANDA
7.2 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.1 pipů
IG Markets
broker-profile.logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.6 pipů
Interactive Brokers
broker-profile.logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.2 pipů
Trading.com USA
broker-profile.logo Trading.com USA
Trading.com USA
6.8 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.9 pipů

ACY Securities Uživatelské recenze

Skóre:
Administrátor webových stránek nenese odpovědnost za správnost recenzí a nemá technické možnosti kontrolovat správnost recenzí a zjišťovat, zda jsou autoři recenzí skutečně zákazníky konkrétní společnosti. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak je vypočítáváno skóre spokojenosti uživatelů a jak aplikujeme metodiku Customer Satisfaction Score (CSAT), prosím přečtěte si hodnoticí kritéria.
6.7 /10
6 celkem
  • 5-star
    17%
  • 4-star
    33%
  • 3-star
    33%
  • 2-star
    0%
  • 1-star
    17%
olamigoke
1 minutou Před

Na reálném účtu acy securities obchoduji tři měsíce a za tu dobu jsem zvýšil svůj vklad o 20 %. Samozřejmě to nejsou přehnaná čísla, která se někdy slibují, ale pro mě je to velmi slušný výsledek. Celkově jsem spokojen: příkazy se provádějí bez problémů, požadavky a blokace jsou velmi vzácné. Server je stabilní, což je také důležité pro pohodlné obchodování. Doufám, že vše bude i nadále na stejné úrovni.

J'ai négocié sur un compte réel dans acy securities pendant trois mois et durant cette période, j'ai augmenté mon dépôt de 20%. Bien sûr, il ne s'agit pas des chiffres exorbitants qui sont parfois promis, mais pour moi, c'est un résultat tout à fait décent. En général, je suis satisfait.
Les ordres sont exécutés sans problème, les requêtes et les blocages sont très rares. Le serveur fonctionne de manière stable, ce qui est également important pour un trading confortable. J'espère que tout continuera à être au même niveau.

ifeanyi0296
1 minutou Před

Se společností ACY Securities spolupracuji již asi čtyři roky a mám na ni poměrně vyvážený názor. Ano, na společnost existuje mnoho různých názorů, a to je normální - každý má svá očekávání a priority. Jedno je však jisté: pokud je společnost na trhu více než deset let, už to svědčí o její spolehlivosti. Osobně považuji ACY za poctivého makléře, i když má jistě své chyby, jako každá jiná společnost. Samozřejmě, že každý má jiné zkušenosti a názory se často liší. Jsem si však jistý, že ti, kteří skutečně rozumí tomu, jak obchodování funguje, budou schopni vidět silné stránky ACY Securities a ocenit její výhody.

Je travaille avec ACY Securities depuis environ quatre ans maintenant, et j'ai une opinion assez équilibrée de ce courtier. Oui, il y a beaucoup d'avis différents sur la société, et c'est normal - chacun a ses propres attentes et priorités. Mais une chose est sûre : si une société est présente sur le marché depuis plus de dix ans, c'est déjà un signe de sa fiabilité. Personnellement, je considère ACY comme un courtier honnête, même s'il a certainement des défauts, comme toute autre entreprise.
Il est évident que l'expérience de chacun est différente et que les opinions divergent souvent. Mais je suis sûr que ceux qui comprennent vraiment comment fonctionne le trading seront en mesure de voir les forces d'ACY Securities et d'apprécier ses avantages.

payzoel
4 minutami Před

Překvapilo mě, když jsem viděl tak loajální obchodní podmínky australského brokera regulovaného náročnými místními dozorovými orgány. Nejčastěji omezují pákový efekt na 1: 50 a ACY Securities má úroveň 10krát vyšší. Nebyl jsem příliš líný, abych zkontroloval správnost údajů, ale byly potvrzeny - společnost má skutečně platné licence v ASIC a VFSC. Minimální vklad makléře je pouze 50 dolarů a spready začínají od 0 pipů. Vše jsem si ověřil v praxi, ale o závěru zatím nemohu říci. Při poslední transakci se ode mě štěstí odvrátilo, takže částka na účtu stačí pouze na obchodování a zatím není co vybrat. Pro ostatní parametry doporučuji ACY Securities.

I was surprised when I saw such loyal trading conditions from an Australian broker regulated by demanding local supervisory authorities. Most often, they limit the leverage to 1:50, and ACY Securities has a level 10 times higher. I was not too lazy to check the accuracy of the data, but they were confirmed - the company really has valid licenses in ASIC and VFSC. The broker's minimum deposit is only $50 and spreads start from 0 pips. I checked everything in practice, but I can’t say about the conclusion yet. On the last transaction, fortune turned away from me, so the amount on the balance sheet is only enough for trading and there is nothing to withdraw yet. For other parameters, I recommend ACY Securities.

  • Provize a poplatky

    Skóre:
    Poplatky a spready makléřů hodnotíme na základě nákladů spojených s účty Standard a ECN/Raw spread, včetně poplatků a spreadů. Kromě toho naše hodnocení zohledňuje další poplatky, jako jsou poplatky za vklady/výběry a poplatky za nečinnost. Přečtěte si kritéria hodnocení
    10 /10

    Obchodní a neobchodní poplatky ACY Securities byly analyzovány a hodnoceny jako Nízká poplatky, s hodnocením poplatků 10/10. Tyto poplatky byly navíc porovnány s poplatky dvou největších konkurentů, OANDA a IG Markets, aby byly poskytnuty co nejkomplexnější informace.

    • Nízké poplatky za obchodování na Forexu
    • Těsné tržní rozpětí EUR/USD
    • Žádný poplatek za nečinnost
    • Žádný poplatek za vklad
    • Žádný poplatek za výběr
    • Složitá struktura poplatků

    Obchodní poplatky a rozpětí

    Níže jsme vyhodnotili a porovnali obchodní provize ACY Securities s provizemi dvou konkurentů. Zaměřili jsme se na spready a další transakční poplatky přímo spojené s prováděním obchodů (např. provize za lot na účtu ECN). Cílem tohoto srovnání bylo poskytnout jasnou představu o nákladové efektivitě jednotlivých brokerů.

    Standardní rozpětí účtu

    U standardních účtů jsou provize ACY Securities součástí pohyblivého rozpětí, které se mění v závislosti na tržních podmínkách. Uvádíme typické hodnoty, ale při vysoké volatilitě může spread tyto hodnoty překročit.

    ACY Securities Standardní rozpětí
    ACY Securities OANDA IG Markets
    EUR/USD min, pips 0.2 0.1 0.6
    EUR/USD max, pips 1.2 0.5 1.2
    GPB/USD min, pips 0.5 0.1 0.6
    GPB/USD max, pips 1.5 0.5 1.5

    Provize a rozpětí účtu RAW/ECN

    Rozpětí na účtech ECN/RAW se odvíjí od trhu a kolísá, přičemž průměrné hodnoty jsou uváděny v aktivních hodinách. Během nárůstu volatility se může lišit. Účtuje se také provize za lot.

    ACY Securities RAW/ECN spready
    ACY Securities OANDA IG Markets
    Provize ($ za šarži) Provize je poplatek účtovaný makléřem za obchodování s jedním standardním forexovým lotem (100 000 jednotek základní měny). 3.5 2.3
    EUR/USD avg spread 0.15 0.8
    GBP/USD avg spread 0.2 1

    Neobchodní poplatky

    Provedli jsme podrobnou analýzu neobchodních poplatků spojených s ACY Securities. Tento přehled nabízí ucelený přehled dodatečných nákladů, které mohou mít dopad na obchodníky nad rámec běžných obchodních činností.

    ACY Securities Neobchodní poplatky
    ACY Securities OANDA IG Markets
    Poplatek za vklad, % Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0 0
    Poplatek za výběr, % Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0 0
    Poplatek za výběr, USD Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0-25 0-15 0
    Poplatek za nečinnost ($, měsíčně) 0 0 0
  • Je ACY Securities bezpečný?

    Skóre:
    Bezpečnost makléřů hodnotíme na základě několika klíčových kritérií. Nejvyšší hodnotu přikládáme regulaci, zejména regulaci Tier 1, která zajišťuje dodržování přísných standardů stanovených nejvyššími finančními orgány, jako jsou FCA ve Velké Británii, CFTC v USA, CySEc a BaFin (EU) nebo ASIC (Austrálie). Vysoké hodnocení získává také účast ve fondech na ochranu investorů, které chrání prostředky klientů v případě platební neschopnosti makléře. Přečtěte si kritéria hodnocení
    9.5 /10

    ACY Securities má bezpečnostní skóre 9.5/10, což odpovídá úrovni zabezpečení Vysoká. Nejbezpečnější jsou makléři s regulací Tier 1, dlouhou historií (více než 10 let na trhu) a účastí v systémech odměňování investorů.

    • Regulovaná úroveň 1
    • Ochrana proti zápornému zůstatku
    • Dosavadní výsledky za 8 let
    • Přísné požadavky a rozsáhlá dokumentace k otevření účtu
    ACY Securities Regulační orgány a ochrana investorů
    ASICASIC Celé jméno Australská komise pro cenné papíry a investice Země regulace Austrálie Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond, ale přísná ochrana spotřebitele Úroveň regulace Tier-1
    FSCA SAFSCA SA Celé jméno Úřad pro dohled nad finančním sektorem v Jihoafrické republice Země regulace Jihoafrická republika Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond Úroveň regulace Tier-2
    SVG FSASVG FSA Celé jméno Úřad pro finanční služby Svatého Vincenta a Grenadin Země regulace Svatý Vincent a Grenadiny Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond Úroveň regulace Tier-3
    ACY Securities Bezpečnostní faktory
    Datum založení 2011
    Ochrana proti zápornému zůstatku
    Ano
    Ověřování (KYC)
    Ano
  • Typy účtů

    Skóre:
    Hodnotíme nabídku účtů brokera analýzou rozsahu a vhodnosti dostupných typů účtů a toho, jak efektivně vyhovují různým profilům obchodníků a strategiím. Naše hodnocení zahrnuje rozmanitost možností účtů — včetně Standard, ECN/Raw, Cent, Swap-Free (Islámské) a VIP účtů — stejně jako flexibilitu poskytovaných obchodních podmínek. Zjistěte kritéria hodnocení.
    8 /10

    ACY Securities nabízí následující možnosti účtů: Demo, Standard, ECN/Raw spread, Micro, Swap Free, VIP, Spravované.

    Nicméně neposkytuje Cent account, což může být nevýhodou pro začátečníky, kteří chtějí trénovat s minimálním rizikem.

    • Účet Swap Free (Islámský)
    • Nízký minimální vklad
    • Účet Forex s Micro loty
    • Žádný Cent account
    Typy účtů ACY Securities vs hlavní konkurenti
    ACY Securities Plus500 OANDA
    Standard
    Ano
    Ano
    Ano
    ECN/Raw spread
    Ano
    Ne
    Ano
    Demo
    Ano
    Ano
    Ano
    Cent
    Ne
    Ne
    Ne
    Micro
    Ano
    Ne
    Ano
    Swap Free
    Ano
    Ne
    Ano
    VIP
    Ano
    Ne
    Ne
    Spravovaný
    Ano
    Ne
    Ne
  • Vklad a výběr

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí efektivitu, rychlost a cenovou dostupnost transakčních procesů brokerů, zaměřuje se na dostupné metody, měny a poplatky. Pro podrobnosti se podívejte na naši metodologii zaměřenou na data
    6.3 /10

    ACY Securities získal/a Střední skóre za efektivitu a pohodlí procesů vkladů a výběrů.

    ACY Securities poskytuje rozumný rozsah možností vkladů a výběrů s mírnými poplatky, v souladu s průmyslovými standardy.

    • Žádný poplatek za výběr
    • Minimální vklad pod průměrem v odvětví
    • Nízký minimální požadavek na výběr
    • USDT (Tether) podporováno
    • PayPal není podporováno
    • Omezená flexibilita vkladů a výběrů, což vede k vyšším nákladům
    • BTC není k dispozici jako základní měna účtu

    Jaké jsou možnosti vkladů a výběrů na ACY Securities?

    ACY Securities poskytuje základní rozsah možností vkladů a výběrů, pokrývající základní metody v souladu s průmyslovými standardy. Tento set možností je dostatečný pro většinu obchodníků, dostupné metody jsou Bank Card, Bank Wire, USDT.

    Možnosti vkladů a výběrů na ACY Securities vs konkurenti
    ACY Securities Plus500 OANDA
    Bank Wire
    Ano
    Ano
    Ano
    Bank card
    Ano
    Ano
    Ano
    PayPal
    Ne
    Ano
    Ano
    Wise
    Ne
    Ne
    Ne
    BTC
    Ne
    Ne
    Ano

    Jaké jsou základní měny účtu na ACY Securities?

    Široká škála základních měn účtu minimalizuje potřebu směny měn, což může snížit transakční náklady. ACY Securities podporuje následující základní měny účtu: USD, EUR, GBP, JPY, AUD, CAD.

    Jaké jsou minimální vklady a výběry na ACY Securities?

    Minimální vklad na ACY Securities je $50, zatímco minimální částka pro výběr je $50. Tyto minimální hodnoty se mohou lišit v závislosti na zvoleném typu účtu a způsobu platby. Pro konkrétní informace se obraťte na podporu ACY Securities.

  • Trhy a obchodovatelná aktiva

    Skóre:
    Hodnocení v této sekci vychází z metodiky TU a odráží celkový počet a rozmanitost obchodovatelných aktiv nabízených brokerem, včetně měnových párů Forex. Zohledňuje také dostupnost nástrojů pasivního příjmu, jako jsou PAMM účty, kopírování obchodů a podobné služby. Veškeré informace jsou získávány z veřejně dostupných zdrojů a mohou se změnit. Zjistěte hodnotící kritéria.
    8.8 /10

    ACY Securities nabízí širší výběr obchodovatelných aktiv než průměr trhu, s více než 2200 obchodovatelnými aktivy, včetně 60 měnových párů.

    • 60 podporovaných měnových párů
    • Kopírování obchodní platformy
    • Komoditní futures jsou k dispozici
    • Dluhopisy nejsou k dispozici

    Podporované trhy vs. nejlepší konkurenti

    Porovnali jsme rozsah aktiv a trhů podporovaných ACY Securities s jejími konkurenty, abychom vám usnadnili nalezení ideální volby.

    ACY Securities Plus500 OANDA
    Měnové páry 60 60 68
    Obchodovatelná aktiva celkem Uvedená celková obchodovatelná aktiva zahrnují všechny dostupné nástroje včetně CFD. Vzhledem k regionálním omezením nemusí být některé CFD v některých zemích nabízeny. Například kryptoměnové CFD jsou zakázány ve Velké Británii a v USA platí pro CFD omezení. 2200 2800 129
    Zásoby
    Ano
    Ano
    Ano
    Komoditní futures
    Ano
    Ano
    Ano
    Crypto Kryptoměnové CFD jsou v některých regionech omezeny nebo zakázány z důvodu regulačních omezení. Patří mezi ně Velká Británie, Čína, Egypt, Spojené státy a Kanada.
    Ano
    Ano
    Ano
    Akciové indexy
    Ano
    Ano
    Ano
    Možnosti
    Ne
    Ano
    Ne

    Investiční možnosti

    Prozkoumali jsme také obchodní aktiva a produkty, které ACY Securities nabízí pro začínající obchodníky a investory, kteří se raději nevěnují aktivnímu obchodování.

    ACY Securities Plus500 OANDA
    Dluhopisy
    Ne
    Ne
    Ano
    ETF
    Ano
    Ano
    Ne
    Kopírování obchodování
    Ano
    Ne
    Ano
    Investování PAMM
    Ne
    Ne
    Ne
    Spravované účty
    Ano
    Ne
    Ne
  • Otevření obchodního účtu

    Skóre:
    Otevření obchodního účtu u ACY Securities jsme hodnotili testováním registračního procesu v reálných podmínkách, včetně otevření účtu a vložení minimálního požadovaného vkladu (ale ne méně než 100 $). Naše hodnocení zohledňovalo, zda je onboarding plně online, průměrnou dobu registrace, rychlost ověření KYC a jak rychle mohou obchodníci svůj účet aktivovat. Zjistěte hodnoticí kritéria.
    10 /10

    Úspěšně jsme zaregistrovali účet u ACY Securities za 5 minut. Ověření KYC bylo dokončeno během 1 pracovního dne. Minimální výše vkladu u ACY Securities je $50. Toto je jeden z nejdostupnějších a nejjednodušších postupů onboardingu na trhu.

    • Rychlé ověření KYC (1 pracovní den nebo méně)
    • Plně online proces otevření účtu
    • Nízký požadavek na minimální vklad
    • Proces nastavení účtu může být pro začátečníky méně pohodlný
    Otevření účtu ACY Securities
    ACY Securities Plus500 OANDA
    Online registrace
    Ano
    Ano
    Ano
    Minimální vklad $50 $100 $0
    Povinné KYC
    Ano
    Ano
    Ano
    Doba registrace (min) 5 10
    Doba KYC (dny) 1 3 3

    Je ACY Securities dostupný v mé zemi?

    Pokud jste občanem USA, broker přijímá klienty z vaší země.

    Upozorňujeme, že dostupnost se může lišit v závislosti na regulačních požadavcích, proto doporučujeme ověřit si aktuální a přesné informace přímo u brokera.

  • Obchodní platformy a nástroje

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí kvalitu a rozmanitost obchodních platforem nabízených brokerem. Zohledňuje podporované platformy, základní funkce, kompatibilitu s zařízeními a dostupnost nástrojů pro automatizaci, analýzu a různé obchodní styly. Zjistěte hodnotící kritéria.
    9.4 /10

    ACY Securities získal skóre 9.4/10, což naznačuje silnou nabídku v oblasti obchodních platforem a nástrojů. Broker poskytuje široký přístup k populárním platformám a podporuje různé funkce navržené pro zlepšení jak manuálního, tak automatizovaného obchodování.

    • Obchodní roboti (EAs) jsou povoleni
    • MetaTrader je k dispozici
    • Zdarma VPS pro nepřerušované obchodování
    • Strategie (EA) Builder je k dispozici
    • Žádná integrace TradingView
    • Žádný přístup k API
    • Žádný přístup k cTrader a jeho pokročilým nástrojům.

    Podporované obchodní platformy

    ACY Securities podporuje následující obchodní platformy: MT4, MT5, Proprietary platform, WebTrader. Tento výběr pokrývá základní potřeby většiny maloobchodních obchodníků. Také jsme porovnali dostupnost platforem ACY Securities s dostupností předních konkurentů, abychom posoudili jeho relativní tržní pozici.

    ACY Securities Plus500 OANDA
    MT4
    Ano
    Ne
    Ano
    MT5
    Ano
    Ne
    Ano
    cTrader
    Ne
    Ne
    Ne
    TradingView
    Ne
    Ano
    Ano
    Proprietární platforma
    Ano
    Ano
    Ano
    NinjaTrader
    Ne
    Ne
    Ne
    WebTrader
    Ano
    Ano
    Ano

    Klíčové funkce obchodní platformy ACY Securities

    Také jsme hodnotili, zda ACY Securities nabízí základní obchodní funkce, které zlepšují uživatelský zážitek, vyhovují různým obchodním stylům a zlepšují celkovou funkčnost.

    Podporované funkce
    2FA
    Ano
    Upozornění
    Ano
    Obchodní roboti (EAs)
    Ano
    Obchodování jedním kliknutím
    Ano
    Skalping
    Ano
    Podporované indikátory 68
    Obchodovatelné aktiva 2200

    Další obchodní nástroje

    ACY Securities nabízí několik dalších funkcí navržených ke zlepšení obchodního zážitku. Tyto nástroje poskytují větší automatizaci, nabízejí pokročilé tržní poznatky a pomáhají zlepšit provádění obchodů.

    ACY Securities obchodní nástroje vs konkurence
    ACY Securities Plus500 OANDA
    Trading Central Trading Central je přední poskytovatel investičního výzkumu a komentářů k finančním trhům. Integrace s Trading Central nabízí obchodníkům pokročilé analýzy, obchodní signály a odborné tržní poznatky, což pomáhá při informovanějším rozhodování.
    Ne
    Ne
    Ne
    API
    Ne
    Ne
    Ano
    Zdarma VPS
    Ano
    Ne
    Ano
    Strategie (tvůrce EA) Strategie nebo EA builder je nástroj, který umožňuje obchodníkům vytvářet a testovat vlastní automatizované obchodní strategie bez nutnosti programovacích dovedností.
    Ano
    Ne
    Ano
    Autochartist Autochartist je nástroj pro skenování trhu, který identifikuje obchodní příležitosti analýzou vzorů grafů a klíčových cenových úrovní.
    Ne
    Ne
    Ano
  • Mobilní aplikace

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí kvalitu a funkčnost mobilních obchodních aplikací brokera. Zohledňuje hodnocení aplikací, počet stažení, funkce platformy jako dvoufaktorová autentizace (2FA), mobilní upozornění a technické indikátory, což zajišťuje, že obchodníci mohou efektivně spravovat pozice a sledovat trhy ze svých chytrých telefonů. Zjistěte hodnotící kritéria.
    6.5 /10

    ACY Securities podporuje mobilní obchodování, nabízí specializované aplikace pro iOS a Android. ACY Securities obdržel skóre 6.5/10 v této sekci, což naznačuje obecně přijatelnou zkušenost s mobilním obchodováním.

    • Silné hodnocení uživatelů Android, aktuálně 4.6/5
    • Solidní zpětná vazba uživatelů iOS, s hodnocením 4.7/5
    • Podporovány indikátory
    • Mobilní upozornění nejsou podporována
    • Mobilní 2FA není podporováno

    Porovnali jsme ACY Securities se dvěma hlavními konkurenty podle mobilních stažení, hodnocení aplikací, podpory 2FA, indikátorů a obchodních upozornění.

    ACY Securities Plus500 OANDA
    Celkový počet stažení Tento parametr odráží kombinovaný počet instalací z Apple App Store a Google Play. Slouží jako přibližný ukazatel popularity a přijetí mobilní obchodní aplikace brokera napříč platformami. 10,000,000 10,000,000 1,000,000
    Hodnocení App Store Hodnocení v obchodech s aplikacemi odráží průměrné uživatelské hodnocení mobilních aplikací brokera na Apple App Store a Google Play. Tato hodnocení ukazují spokojenost uživatelů na základě kritérií, jako je použitelnost, stabilita, výkon a celková zkušenost. 4.7 4.7 4.8
    Hodnocení Google Play 4.6 4.4 3.4
    Mob. 2FA
    Ne
    Ano
    Ano
    Mob. Indikátory
    Ano
    Ano
    Ano
    Mob. Upozornění
    Ne
    Ano
    Ano
  • Zákaznická podpora

    Skóre:
    Hodnotili jsme zákaznickou podporu u ACY Securities tím, že jsme si otevřeli skutečný účet s minimálním požadovaným vkladem (ne méně než 100 $) a kontaktovali podporu, abychom změřili dobu odezvy v reálných podmínkách. Naše hodnocení zohledňovalo komunikační kanály, rychlost reakce, vícejazyčnou podporu a dostupnost v rámci provozních hodin. Zjistěte hodnoticí kritéria
    5.5 /10

    Zákaznická podpora u ACY Securities je k dispozici, ale rychlost odpovědí a kvalita služeb se může lišit. Některé požadavky jsou vyřizovány efektivně, zatímco jiné mohou vyžadovat opakované dotazy.

    Během testování byly doby odezvy průměrné a komunikace závisela na složitosti požadavku. ACY Securities poskytuje základní funkce podpory, ale v celkovém výkonu služeb nijak nevyniká.

    Kontakty
    Datum založení 2011
    Registrovaná adresa Level 18, 799 Pacific Hwy, Chatswood NSW 2067
    Regulace ASIC, SVGFSA, FSCA Číslo licence:
    AFSL:403863, 2610 LLC 2022, 51008
    Oficiální stránky acy.com
    Kontakty support@acy.com Australia: 1300 729 171, International: +61 2 9188 2999

Nejlepší alternativy ACY Securities

Plus500
broker-profile.logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.5 pipů
OANDA
broker-profile.logo OANDA
OANDA
7.2 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.1 pipů
IG Markets
broker-profile.logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.6 pipů
Interactive Brokers
broker-profile.logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.2 pipů
Trading.com USA
broker-profile.logo Trading.com USA
Trading.com USA
6.8 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.9 pipů

Často kladené otázky

Jak je ACY Securities regulován a jaká bezpečnostní opatření jsou uvedena v jeho bezpečnostním přehledu?

ACY Securities je regulován ASIC (Tier-1), FSCA v Jižní Africe (Tier-2) a SVG FSA ve St. Vincent a Grenadiny (Tier-3) a má bezpečnostní skóre 9,5/10, což odpovídá vysoké úrovni zabezpečení. Broker byl založen v roce 2011, uplatňuje povinnou KYC verifikaci a nabízí ochranu proti zápornému zůstatku, přičemž u žádného z jeho regulátorů není uveden specifický fond na kompenzaci investorů.

Co říkají recenze komisí a poplatků ACY Securities o jeho obchodních a neobchodních nákladech?

Komise a poplatky ACY Securities jsou hodnoceny skóre 10/10 a popisovány jako nízké, s výhodami jako nízké poplatky za Forex obchodování, úzké spready EUR/USD a žádné poplatky za neaktivitu, vklady ani procentuální poplatky za výběry. U Standard účtů se spready EUR/USD obvykle pohybují od 0,2 do 1,2 punktu a GBP/USD od 0,5 do 1,5 punktu, zatímco neobchodní poplatky vykazují 0 % poplatků za vklady a výběry, přičemž poplatky za výběr jsou 0–25 USD v závislosti na podmínkách.

Co uživatelské recenze a zpětná vazba naznačují o celkové spokojenosti s ACY Securities?

ACY Securities má uživatelské skóre spokojenosti 6,7/10 na základě 6 recenzí, s rozdělením hodnocení 17 % pětihvězdičkových, 33 % čtyřhvězdičkových, 33 % tříhvězdičkových, 0 % dvouhvězdičkových a 17 % jednohvezdičkových recenzí. Podle uživatelských recenzí je celkový sentiment smíšený, nikoli jednoznačně pozitivní nebo negativní.

Jaké možnosti a podmínky vkladů a výběrů jsou zmíněny v recenzích metod financování ACY Securities?

ACY Securities nabízí vklady a výběry bankovní kartou, bankovním převodem a USDT, podporuje více než pět základních měn účtu a neúčtuje poplatek za vklad s nízkým minimálním požadavkem na výběr. Recenze uvádí, že PayPal a Wise nejsou podporovány a že flexibilita je omezená, což může vést k vyšším celkovým nákladům navzdory 0% poplatkům za vklady a procentuálním poplatkům za výběry a minimální částce vkladu a výběru 50 $.

Jak probíhá proces otevření účtu u ACY Securities a jaká je zpětná vazba na jeho pohodlnost?

Proces otevření účtu u ACY Securities je plně online, registrace trvá přibližně 5 minut, povinná KYC je dokončena do 1 pracovního dne a minimální vklad činí 50 $. Recenze vyzdvihuje rychlé zahájení jako výhodu, ale upozorňuje, že proces založení účtu může být pro začátečníky méně pohodlný.

Články, které vám mohou pomoci

Redakční tým

Top 5 brokerů pro vás
USA
USA
  • Afghánistán Afghánistán
  • Albánie Albánie
  • Alžírsko Alžírsko
  • Angola Angola
  • Argentina Argentina
  • Arménie Arménie
  • Austrálie Austrálie
  • Bahamy Bahamy
  • Bahrajn Bahrajn
  • Bangladéš Bangladéš
  • Belgie Belgie
  • Bolívie Bolívie
  • Botswana Botswana
  • Brazílie Brazílie
  • Brunej Darussalam Brunej Darussalam
  • Bulharsko Bulharsko
  • Bělorusko Bělorusko
  • Chile Chile
  • Chorvatsko Chorvatsko
  • Dominikánská republika Dominikánská republika
  • Dánsko Dánsko
  • Egypt Egypt
  • Ekvádor Ekvádor
  • Estonsko Estonsko
  • Eswatini Eswatini
  • Etiopie Etiopie
  • Filipíny Filipíny
  • Finsko Finsko
  • Francie Francie
  • Ghana Ghana
  • Gruzie Gruzie
  • Haiti Haiti
  • Hongkong Hongkong
  • Indie Indie
  • Indonésie Indonésie
  • Irsko Irsko
  • Irák Irák
  • Itálie Itálie
  • Izrael Izrael
  • Jamajka Jamajka
  • Japonsko Japonsko
  • Jemen Jemen
  • Jižní Afrika Jižní Afrika
  • Jordánsko Jordánsko
  • Kambodža Kambodža
  • Kamerun Kamerun
  • Kanada Kanada
  • Katar Katar
  • Kazachstán Kazachstán
  • Keňa Keňa
  • Kolumbie Kolumbie
  • Kongo Kongo
  • Konžská DR Konžská DR
  • Korea Korea
  • Kostarika Kostarika
  • Kuba Kuba
  • Kuvajt Kuvajt
  • Kypr Kypr
  • Kyrgyzstán Kyrgyzstán
  • Laos Laos
  • Lesotho Lesotho
  • Libanon Libanon
  • Libye Libye
  • Litva Litva
  • Lotyšsko Lotyšsko
  • Lucembursko Lucembursko
  • Madagaskar Madagaskar
  • Malajsie Malajsie
  • Malta Malta
  • Maroko Maroko
  • Mauricius Mauricius
  • Maďarsko Maďarsko
  • Mexiko Mexiko
  • Moldavsko Moldavsko
  • Mongolsko Mongolsko
  • Mosambik Mosambik
  • Myanmar Myanmar
  • Namibie Namibie
  • Nepál Nepál
  • Nigérie Nigérie
  • Nizozemsko Nizozemsko
  • Norsko Norsko
  • Nový Zéland Nový Zéland
  • Německo Německo
  • Omán Omán
  • Palestina Palestina
  • Panama Panama
  • Papua Nová Guinea Papua Nová Guinea
  • Paraguay Paraguay
  • Peru Peru
  • Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny
  • Polsko Polsko
  • Portoriko Portoriko
  • Portugalsko Portugalsko
  • Pákistán Pákistán
  • Rakousko Rakousko
  • Reunion Reunion
  • Rumunsko Rumunsko
  • Rwanda Rwanda
  • SAE SAE
  • Salvador Salvador
  • Saúdská Arábie Saúdská Arábie
  • Severní Makedonie Severní Makedonie
  • Singapur Singapur
  • Slovensko Slovensko
  • Slovinsko Slovinsko
  • Somálsko Somálsko
  • Spojené království Spojené království
  • Srbsko Srbsko
  • Srí Lanka Srí Lanka
  • Sýrie Sýrie
  • Tanzanie Tanzanie
  • Tchaj-wan, provincie Čína Tchaj-wan, provincie Čína
  • Thajsko Thajsko
  • Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago
  • Tunisko Tunisko
  • Turecko Turecko
  • Tádžikistán Tádžikistán
  • USA USA
  • Uganda Uganda
  • Ukrajina Ukrajina
  • Uruguay Uruguay
  • Uzbekistán Uzbekistán
  • Venezuela Venezuela
  • Vietnam Vietnam
  • Zambie Zambie
  • Zimbabwe Zimbabwe
  • Ázerbájdžán Ázerbájdžán
  • Írán, Islámská republika Írán, Islámská republika
  • Černá Hora Černá Hora
  • Česko Česko
  • Čína Čína
  • Řecko Řecko
  • Španělsko Španělsko
  • Švédsko Švédsko
  • Švýcarsko Švýcarsko
  • Forex
  • Crypto
Obsah článku
K brokerovi
Váš kapitál je vystaven riziku.