Headway recenze 2026

Jak jsme testovali Headway

Traders Union analyzoval finanční trhy více než 14 let, hodnotil makléře na základě 250+ transparentních kritérií, včetně bezpečnosti, regulace a obchodních podmínek. Náš odborný tým více než 50 profesionálů pravidelně aktualizuje seznam sledovaných 500+ makléřů, aby uživatelům poskytl poznatky založené na datech. I když je náš výzkum založen na objektivních datech, doporučujeme uživatelům provést nezávislou due diligence a konzultovat oficiální regulační zdroje před jakýmikoli finančními rozhodnutími.

Další informace o naší metodologii a redakčních zásadách.

Headway Výhody a nevýhody

  • V Jihoafrické republice reguluje společnost FSCA (The Financial Sector Conduct Authority).
  • K dispozici je celá řada obchodních nástrojů, například forex, indexy, energie, kryptoměny a akcie.
  • Konkurenční spready začínají od 0 pipů.
  • Vysoká finanční páka až 1:1000.
  • Obchodní platformy MT4 a MT5 jsou k dispozici ve verzích pro stolní počítače, web a mobilní zařízení.
  • Vzdělávací zdroje, včetně webinářů, školících videí a průvodců.
  • Nepřetržitá klientská podpora.
  • Omezená regulace ve srovnání s většími makléři.
  • Vysoká finanční páka může zvyšovat rizika.

Headway je zprostředkovatel vlastněný společností JAROCEL PTY Ltd, registrovanou v Jihoafrické republice. Makléř nabízí tři typy účtů: Cent, Standard a Pro. S minimálním vkladem pouhých 1 USD je otevření účtu Cent přístupné všem. Headway podporuje oblíbené obchodní platformy MetaTrader 4 (MT4) a MetaTrader 5 (MT5) a poskytuje obchodníkům různé nástroje a ukazatele. Broker je regulován jihoafrickým Úřadem pro dohled nad finančním sektorem (FSCA) pod licenčním číslem 52108.

TU Odborný verdikt

Hlavní analytický ředitel

Headway je spolehlivá a osvědčená volba. Zkontroloval jsem jeho funkce, otestoval jeho služby a zjistil jsem, že obchodníci obecně hlásí pozitivní výsledky. Nabízí stabilní výkon, spolehlivou realizaci a celkově solidní kvalitu pro každodenní obchodování.

Headway umožňuje obchodování s CFD na devizy, kryptoměny, indexy, komodity a akcie a podporuje platformy MetaTrader 4, MetaTrader 5 i vlastní platformu, a to na stolních počítačích, webu i mobilních zařízeních. Broker, který je regulován Úřadem pro chování ve finančním sektoru v Jižní Africe, nabízí účty Cent, Standard a Pro s minimálním vkladem od 1 $, úzkými spready od 0 pipů a pákovým efektem až 1:1000. Klienti mohou vkládat a vybírat prostředky prostřednictvím bankovní karty, bankovního převodu, bitcoinu, USDT nebo etherea a využívat vzdělávací materiály a vícejazyčnou podporu 24/7.

Headway má některé nevýhody. Postrádá regulaci Tier-1 a fondy na ochranu investorů, nenabízí ECN účty ani mikro loty a má omezený počet aktiv ve srovnání s hlavními konkurenty. Reakce zákaznické podpory je pod průmyslovými standardy a mobilní aplikace neobsahují pokročilé funkce, jako je dvoufaktorová autentizace nebo upozornění. Headway může vyhovovat zkušeným obchodníkům, kteří hledají vysokou páku s nízkými vstupními náklady, ale je méně ideální pro ty, kteří vyžadují bezpečnost Tier-1 nebo pokročilé nástroje platformy.

Top-5 brokerů preferovaných tradery

Plus500
broker-profile.logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.5 pipů
Trading.com USA
broker-profile.logo Trading.com USA
Trading.com USA
6.8 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.9 pipů
OANDA
broker-profile.logo OANDA
OANDA
6.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.1 pipů
IG Markets
broker-profile.logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.6 pipů
Interactive Brokers
broker-profile.logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.2 pipů

Headway Uživatelské recenze

Skóre:
Administrátor webových stránek nenese odpovědnost za správnost recenzí a nemá technické možnosti kontrolovat správnost recenzí a zjišťovat, zda jsou autoři recenzí skutečně zákazníky konkrétní společnosti. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak je vypočítáváno skóre spokojenosti uživatelů a jak aplikujeme metodiku Customer Satisfaction Score (CSAT), prosím přečtěte si hodnoticí kritéria.
6.4 /10
9 celkem
  • 5-star
    11%
  • 4-star
    11%
  • 3-star
    67%
  • 2-star
    11%
  • 1-star
    0%
261 uživatelé si vybrali tohoto zprostředkovatele
uživatelé si tuto společnost vybrali za 3 měsíce
Bambang Sugiarto
PRO
23 týdny Před
ID
Kompletní funkce Headway podle přání obchodníků

Žádné

Fitur Headway Lengkap sesuai keinginan Trader

Tidak ada

Doporučuji Headway jako nejlepšího a nejspolehlivějšího brokera, který nabízí řadu funkcí, jako jsou:
Typy účtů: Cenr, Standard, Pro
Vklad již od 1 $
Možnost bez swapů
Rychlé provedení příkazů
Ochrana účtu 0
Headway je spravován zkušenými profesionály.

Saya merekomendasikan Headway sebagai broker terbaik dan terpercaya, dengan fitur yang lengkap seperti:
Jenis akun Cenr-Standart-Pro
Deposit mulai $1
Tersedia Free Swap
Eksekusi server cepat
Perlindungan akun 0
Headway dikelola oleh orang-orang profesional yang telah berpengalaman.

  • Image
McKnight Bhengu
PRO
17 týdny Před
ZA
Minimální vklad 1 $, což je výhodné pro začátečníky

Stále ještě nový makléř

$1 Minimum deposit which is good for beginners

Still a new broker

Jedná se o velmi dobrého brokera pro začátečníky, kteří nemají k dispozici příliš mnoho kapitálu na zahájení obchodování. Nabízí také programy, díky nimž si můžete vyzkoušet obchodování, aniž byste riskovali vlastní kapitál, a udržuje vaši aktivitu prostřednictvím různých soutěží a soutěží.

This is a very good broker for beginners with not much capital to start trading, they also have programs for you to experience trading without risking your own capital and keep you engaged with their contest and competition.

ahmedkhan236
1 minutou Před

Společnost Headway působí v Jihoafrické republice pod dohledem Úřadu pro dohled nad finančním sektorem (FSCA), místního finančního regulátora, který zajišťuje transparentnost podnikání a ochranu práv zákazníků v regionu. Podle mého názoru však regulace ze strany FSCA zůstává omezená ve srovnání s většími, mezinárodně uznávanými organizacemi, jako je FCA (Spojené království) nebo CySEC (Kypr). To neznamená, že by byla nespolehlivá, ale existují určitá rizika. Proto zůstávám klidný, ale snažím se kontrolovat výši svých vkladů a pečlivě sledovat podmínky.

Headway opère en Afrique du Sud sous le contrôle de la Financial Sector Supervisory Authority (FSCA), l'autorité de régulation financière locale qui veille à la transparence des entreprises et à la protection des droits des clients dans la région. Elle exerce une fonction de surveillance et exige des courtiers qu'ils respectent un certain nombre de normes.
Toutefois, à mon avis, la réglementation de l'ACSE reste limitée par rapport à des organisations plus importantes et internationalement reconnues telles que la FCA (Royaume-Uni) ou la CySEC (Chypre). Cela ne signifie pas que la société n'est pas fiable, mais il existe certains risques. Je reste donc serein, mais j'essaie de contrôler le montant de mes dépôts et de suivre de près les conditions générales.

  • Provize a poplatky

    Skóre:
    Poplatky a spready makléřů hodnotíme na základě nákladů spojených s účty Standard a ECN/Raw spread, včetně poplatků a spreadů. Kromě toho naše hodnocení zohledňuje další poplatky, jako jsou poplatky za vklady/výběry a poplatky za nečinnost. Přečtěte si kritéria hodnocení
    6 /10

    Obchodní a neobchodní poplatky Headway byly analyzovány a hodnoceny jako Střední poplatky, s hodnocením poplatků 6/10. Tyto poplatky byly navíc porovnány s poplatky dvou největších konkurentů, OANDA a IG Markets, aby byly poskytnuty co nejkomplexnější informace.

    • Nízké poplatky za obchodování na Forexu
    • Žádný poplatek za nečinnost
    • Žádný poplatek za vklad
    • Žádný poplatek za výběr
    • Žádný účet ECN/Raw Spread

    Obchodní poplatky a rozpětí

    Níže jsme vyhodnotili a porovnali obchodní provize Headway s provizemi dvou konkurentů. Zaměřili jsme se na spready a další transakční poplatky přímo spojené s prováděním obchodů (např. provize za lot na účtu ECN). Cílem tohoto srovnání bylo poskytnout jasnou představu o nákladové efektivitě jednotlivých brokerů.

    Standardní rozpětí účtu

    U standardních účtů jsou provize Headway součástí pohyblivého rozpětí, které se mění v závislosti na tržních podmínkách. Uvádíme typické hodnoty, ale při vysoké volatilitě může spread tyto hodnoty překročit.

    Headway Standardní rozpětí
    Headway OANDA IG Markets
    EUR/USD min, pips 0.4 0.1 0.6
    EUR/USD max, pips 1.2 0.5 1.2
    GPB/USD min, pips 0.3 0.1 0.6
    GPB/USD max, pips 1.3 0.5 1.5

    Podporuje Headway účty typu RAW/ECN?

    Jak jsme zjistili, Headway nenabízí účty RAW/ECN, což může být nevýhodou z hlediska transparentnosti a likvidity. To však neznamená, že by byl broker nekonkurenceschopný. Při výběru spolehlivého makléře zvažte faktory, jako jsou výše spreadů, rychlost provádění, regulace, kvalita podpory a obchodní nástroje.

    Neobchodní poplatky

    Provedli jsme podrobnou analýzu neobchodních poplatků spojených s Headway. Tento přehled nabízí ucelený přehled dodatečných nákladů, které mohou mít dopad na obchodníky nad rámec běžných obchodních činností.

    Headway Neobchodní poplatky
    Headway OANDA IG Markets
    Poplatek za vklad, % Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0 0
    Poplatek za výběr, % Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0 0
    Poplatek za výběr, USD Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0-15 0
    Poplatek za nečinnost ($, měsíčně) 0 0 0
  • Je Headway bezpečný?

    Skóre:
    Bezpečnost makléřů hodnotíme na základě několika klíčových kritérií. Nejvyšší hodnotu přikládáme regulaci, zejména regulaci Tier 1, která zajišťuje dodržování přísných standardů stanovených nejvyššími finančními orgány, jako jsou FCA ve Velké Británii, CFTC v USA, CySEc a BaFin (EU) nebo ASIC (Austrálie). Vysoké hodnocení získává také účast ve fondech na ochranu investorů, které chrání prostředky klientů v případě platební neschopnosti makléře. Přečtěte si kritéria hodnocení
    5.8 /10

    Headway má bezpečnostní skóre 5.8/10, což odpovídá úrovni zabezpečení Střední. Nejbezpečnější jsou makléři s regulací Tier 1, dlouhou historií (více než 10 let na trhu) a účastí v systémech odměňování investorů.

    • Je regulován
    • Ochrana proti zápornému zůstatku
    • Není regulováno na úrovni 1
    • Záznamy za dobu kratší než 8 let
    Headway Regulační orgány a ochrana investorů
    FSCA SAFSCA SA Celé jméno Úřad pro dohled nad finančním sektorem v Jihoafrické republice Země regulace Jihoafrická republika Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond Úroveň regulace Tier-2
    Headway Bezpečnostní faktory
    Datum založení -
    Ochrana proti zápornému zůstatku
    Ano
    Ověřování (KYC)
    Ano
  • Typy účtů

    Skóre:
    Hodnotíme nabídku účtů brokera analýzou rozsahu a vhodnosti dostupných typů účtů a toho, jak efektivně vyhovují různým profilům obchodníků a strategiím. Naše hodnocení zahrnuje rozmanitost možností účtů — včetně Standard, ECN/Raw, Cent, Swap-Free (Islámské) a VIP účtů — stejně jako flexibilitu poskytovaných obchodních podmínek. Zjistěte kritéria hodnocení.
    6.6 /10

    Headway nabízí následující možnosti účtů: Demo, Standard, Cent, Swap Free.

    Nicméně Headway neposkytuje ECN účet s přímým přístupem na trh, což může být nevýhodou pro zkušené obchodníky nebo skalpery hledající nejnižší spready.

    • Nízký minimální vklad
    • Cent account pro začátečníky
    • Účet Demo
    • Žádná možnost účtu VIP
    • Micro loty nejsou k dispozici
    Typy účtů Headway vs hlavní konkurenti
    Headway Plus500 Trading.com
    Standard
    Ano
    Ano
    Ano
    ECN/Raw spread
    Ne
    Ne
    Ne
    Demo
    Ano
    Ano
    Ano
    Cent
    Ano
    Ne
    Ne
    Micro
    Ne
    Ne
    Ne
    Swap Free
    Ano
    Ne
    Ne
    VIP
    Ne
    Ne
    Ne
    Spravovaný
    Ne
    Ne
    Ne

    Podmínky obchodování účtů Headway

    Každý typ účtu Headway je určen pro obchodování s různými třídami aktiv. Všechny účty mají neomezenou finanční páku, maržovou výzvu ve výši 30 %, stop out ve výši 0 %, rychlost provedení od 0,16 sekundy a obchodování bez swapů. Účty se liší minimálním vkladem, poplatky, limity pozic a počtem dostupných nástrojů. Klienti si mohou otevřít více účtů různých typů.

    Typ účtu Popis
    Cent Minimální vklad je 1 dolar, takže tento účet je vhodný pro začínající obchodníky. Měna účtu je USD. Obchodování je k dispozici pro 434 aktiv. Spready začínají na 0,3 bodu a za každý lot se neplatí žádná provize. Minimální velikost příkazu je 0,01 lotu a maximální 1 000 lotů. Současně lze otevřít až 300 pozic.
    Standardní Klasický obchodní účet pro obchodníky s jakoukoli úrovní zkušeností. Minimální vklad je 10 USD. Měny účtu zahrnují USD, EUR, MYR, IDR, ZAR, JPY, THB, NGN a BRL. K dispozici je 434 obchodních nástrojů. Spready začínají na 0,3 bodu bez poplatků za lot. Minimální velikost příkazu je 0,01 lotu a maximální 500 lotů. Najednou lze otevřít až 1 000 pozic.
    Pro Účet pro profesionální obchodníky. Minimální vklad je 100 USD. Měny účtu zahrnují USD, EUR, IDR, JPY, THB, NGN, ZAR, BRL a MYR. Obchodování je k dispozici pro 476 aktiv. Spready začínají od 0,0 bodu a provize činí 1,5 USD za lot pro otevírací i uzavírací obchody. Minimální velikost příkazu je 0,1 lotu. Maximální velikost příkazu a počet otevřených pozic jsou neomezené.
    Demo Účet určený k tréninku, cvičení a testování obchodních strategií bez rizika ztráty skutečných peněz. Obchodníci si mohou otevřít demo účty v MT4 i MT5 a obchodovat s virtuálními prostředky.
  • Vklad a výběr

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí efektivitu, rychlost a dostupnost transakčních procesů brokerů, zaměřuje se na dostupné metody, měny a poplatky. Pro podrobnosti se prosím podívejte na naši datově zaměřenou metodiku
    6 /10

    Headway získal skóre Střední za efektivitu a pohodlí jeho procesů vkladů a výběrů.

    Headway poskytuje rozumný výběr možností vkladu a výběru s mírnými poplatky, v souladu s průmyslovými standardy.

    • Široká nabídka možností vkladu a výběru, snižující náklady
    • Nízký minimální požadavek na výběr
    • Minimální vklad pod průměrem v oboru
    • Přijímá Bitcoin (BTC)
    • BTC není dostupný jako měna základního účtu
    • Dostupné pouze hlavní měny účtu
    • Omezená flexibilita vkladu a výběru, což vede k vyšším nákladům

    Jaké jsou možnosti vkladu a výběru u Headway?

    Headway poskytuje základní rozsah možností vkladu a výběru, pokrývající základní metody v souladu s průmyslovými standardy. Tento výběr možností je dostačující pro většinu obchodníků, dostupné metody jsou Bank Card, Bank Wire, BTC, USDT, Ethereum.

    Headway Metody vkladu a výběru vs konkurenti
    Headway Plus500 Trading.com
    Bank Wire
    Ano
    Ano
    Ano
    Bank card
    Ano
    Ano
    Ano
    PayPal
    Ne
    Ano
    Ne
    Wise
    Ne
    Ne
    Ne
    BTC
    Ano
    Ne
    Ne

    Jaké jsou základní měny účtu u Headway?

    Široká škála základních měn účtu minimalizuje potřebu směny měn, což může snížit transakční náklady. Headway podporuje následující základní měny účtu: USD, EUR, JPY, IDR, THB, MYR, VND, PHP.

    Jaké jsou minimální částky pro vklad a výběr u Headway?

    Minimální vklad na Headway je $1, zatímco minimální částka pro výběr je $10. Tyto minimální částky se mohou lišit v závislosti na zvoleném typu účtu a metodě platby. Pro konkrétní informace se obraťte na podporu Headway.

  • Trhy a obchodovatelná aktiva

    Skóre:
    Hodnocení v této sekci vychází z metodiky TU a odráží celkový počet a rozmanitost obchodovatelných aktiv nabízených brokerem, včetně měnových párů Forex. Zohledňuje také dostupnost nástrojů pasivního příjmu, jako jsou PAMM účty, kopírování obchodů a podobné služby. Veškeré informace jsou získávány z veřejně dostupných zdrojů a mohou se změnit. Zjistěte hodnotící kritéria.
    7.8 /10

    Headway nabízí omezený výběr obchodovatelných aktiv ve srovnání s průměrem trhu. Platforma podporuje celkem 330 aktiv, včetně 70 měnových párů Forex.

    • 70 podporovaných měnových párů
    • Obchodování s kryptoměnami
    • Obchodování s indexy
    • Termínované obchody nejsou k dispozici
    • Omezený výběr aktiv

    Podporované trhy vs. nejlepší konkurenti

    Porovnali jsme rozsah aktiv a trhů podporovaných Headway s jejími konkurenty, abychom vám usnadnili nalezení ideální volby.

    Headway Plus500 Trading.com
    Měnové páry 70 60 69
    Obchodovatelná aktiva celkem Uvedená celková obchodovatelná aktiva zahrnují všechny dostupné nástroje včetně CFD. Vzhledem k regionálním omezením nemusí být některé CFD v některých zemích nabízeny. Například kryptoměnové CFD jsou zakázány ve Velké Británii a v USA platí pro CFD omezení. 330 2800 69
    Zásoby
    Ano
    Ano
    Ne
    Komoditní futures
    Ano
    Ano
    Ne
    Crypto Kryptoměnové CFD jsou v některých regionech omezeny nebo zakázány z důvodu regulačních omezení. Patří mezi ně Velká Británie, Čína, Egypt, Spojené státy a Kanada.
    Ano
    Ano
    Ne
    Akciové indexy
    Ano
    Ano
    Ne
    Možnosti
    Ne
    Ano
    Ne

    Investiční možnosti

    Prozkoumali jsme také obchodní aktiva a produkty, které Headway nabízí pro začínající obchodníky a investory, kteří se raději nevěnují aktivnímu obchodování.

    Headway Plus500 Trading.com
    Dluhopisy
    Ne
    Ne
    Ne
    ETF
    Ne
    Ano
    Ne
    Kopírování obchodování
    Ano
    Ne
    Ne
    Investování PAMM
    Ne
    Ne
    Ne
    Spravované účty
    Ne
    Ne
    Ne
  • Otevření obchodního účtu

    Skóre:
    Otevření obchodního účtu u Headway jsme hodnotili testováním registračního procesu v reálných podmínkách, včetně otevření účtu a vložení minimálního požadovaného vkladu (ale ne méně než 100 $). Naše hodnocení zohledňovalo, zda je onboarding plně online, průměrnou dobu registrace, rychlost ověření KYC a jak rychle mohou obchodníci svůj účet aktivovat. Zjistěte hodnoticí kritéria.
    9 /10

    Úspěšně jsme zaregistrovali účet u Headway za 10 minut. Ověření KYC bylo dokončeno během 2 pracovních dnů. Minimální výše vkladu u Headway je $1. Toto je jeden z nejdostupnějších a nejjednodušších postupů onboardingu na trhu.

    • Nízký požadavek na minimální vklad
    • Plně online proces otevření účtu
    • Rychlá doba registrace (až 15 minut)
    • Schválení účtu může vyžadovat více času v závislosti na předložené dokumentaci.
    Otevření účtu Headway
    Headway Plus500 Trading.com
    Online registrace
    Ano
    Ano
    Ano
    Minimální vklad $1 $100 $50
    Povinné KYC
    Ano
    Ano
    Ano
    Doba registrace (min) 10 20
    Doba KYC (dny) 2 3 2

    Je Headway dostupný v mé zemi?

    Pokud jste občanem USA, broker přijímá klienty z vaší země.

    Upozorňujeme, že dostupnost se může lišit v závislosti na regulačních požadavcích, proto doporučujeme ověřit si aktuální a přesné informace přímo u brokera.

    Podrobnosti o otevření účtu

    Chcete-li si otevřít reálný obchodní účet na Headway, musíte si nejprve vytvořit uživatelský účet na jejich webových stránkách. Jedná se o jednoduchý proces, který lze dokončit online podle následujících kroků:

    • Vyberte si typ účtu, který vyhovuje vašim investičním cílům a strategiím, a poté jej otevřete kliknutím na tlačítko .
    • V registračním formuláři účtu uveďte své osobní údaje a nastavte si heslo pro první přihlášení. Doporučujeme měnit heslo každé tři měsíce.
    • Nahrajte dokumenty ověřující vaši totožnost a adresu bydliště.
  • Obchodní platformy a nástroje

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí kvalitu a rozmanitost obchodních platforem nabízených brokerem. Zohledňuje podporované platformy, základní funkce, kompatibilitu s zařízeními a dostupnost nástrojů pro automatizaci, analýzu a různé obchodní styly. Zjistěte hodnotící kritéria.
    6.3 /10

    Headway získal skóre 6.3/10, což odráží průměrnou nabídku v oblasti obchodních platforem a nástrojů. Broker pokrývá základní funkce, ale může zaostávat v některých pokročilých funkcích nebo rozmanitosti platforem ve srovnání s předními konkurenty.

    • Obchodování jedním kliknutím
    • Obchodní roboti (EAs) jsou povoleni
    • MetaTrader je k dispozici
    • Vlastní platforma s unikátními funkcemi
    • Žádný přístup k API
    • Žádný přístup k cTrader a jeho pokročilým nástrojům.
    • Strategie (EA) Builder není k dispozici

    Podporované obchodní platformy

    Headway podporuje následující obchodní platformy: MT4, MT5, Proprietary platform. Tento výběr pokrývá základní potřeby většiny maloobchodních obchodníků. Také jsme porovnali dostupnost platforem Headway s dostupností předních konkurentů, abychom posoudili jeho relativní tržní pozici.

    Headway Plus500 Trading.com
    MT4
    Ano
    Ne
    Ne
    MT5
    Ano
    Ne
    Ano
    cTrader
    Ne
    Ne
    Ne
    TradingView
    Ne
    Ano
    Ano
    Proprietární platforma
    Ano
    Ano
    Ano
    NinjaTrader
    Ne
    Ne
    Ne
    WebTrader
    Ne
    Ano
    Ano

    Klíčové funkce obchodní platformy Headway

    Také jsme hodnotili, zda Headway nabízí základní obchodní funkce, které zlepšují uživatelský zážitek, vyhovují různým obchodním stylům a zlepšují celkovou funkčnost.

    Podporované funkce
    2FA
    Ne
    Upozornění
    Ano
    Obchodní roboti (EAs)
    Ano
    Obchodování jedním kliknutím
    Ano
    Skalping
    Ano
    Podporované indikátory
    Ne
    Obchodovatelné aktiva 330

    Další obchodní nástroje

    Headway nabízí několik dalších funkcí navržených ke zlepšení obchodního zážitku. Tyto nástroje poskytují větší automatizaci, nabízejí pokročilé tržní poznatky a pomáhají zlepšit provádění obchodů.

    Headway obchodní nástroje vs konkurence
    Headway Plus500 Trading.com
    Trading Central Trading Central je přední poskytovatel investičního výzkumu a komentářů k finančním trhům. Integrace s Trading Central nabízí obchodníkům pokročilé analýzy, obchodní signály a odborné tržní poznatky, což pomáhá při informovanějším rozhodování.
    Ne
    Ne
    Ano
    API
    Ne
    Ne
    Ne
    Zdarma VPS
    Ne
    Ne
    Ne
    Strategie (tvůrce EA) Strategie nebo EA builder je nástroj, který umožňuje obchodníkům vytvářet a testovat vlastní automatizované obchodní strategie bez nutnosti programovacích dovedností.
    Ne
    Ne
    Ne
    Autochartist Autochartist je nástroj pro skenování trhu, který identifikuje obchodní příležitosti analýzou vzorů grafů a klíčových cenových úrovní.
    Ne
    Ne
    Ne
  • Mobilní aplikace

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí kvalitu a funkčnost mobilních obchodních aplikací brokera. Zohledňuje hodnocení aplikací, počet stažení, funkce platformy jako dvoufaktorová autentizace (2FA), mobilní upozornění a technické indikátory, což zajišťuje, že obchodníci mohou efektivně spravovat pozice a sledovat trhy ze svých chytrých telefonů. Zjistěte hodnotící kritéria.
    6 /10

    Headway podporuje mobilní obchodování, nabízí specializované aplikace pro iOS a Android. Headway obdržel skóre 6/10 v této sekci, což naznačuje obecně přijatelnou zkušenost s mobilním obchodováním.

    • Solidní zpětná vazba uživatelů iOS, s hodnocením 4.1/5
    • Silné hodnocení uživatelů Android, aktuálně 4.4/5
    • Mobilní upozornění nejsou podporována
    • Mobilní 2FA není podporováno

    Porovnali jsme Headway se dvěma hlavními konkurenty podle mobilních stažení, hodnocení aplikací, podpory 2FA, indikátorů a obchodních upozornění.

    Headway Plus500 Trading.com
    Celkový počet stažení Tento parametr odráží kombinovaný počet instalací z Apple App Store a Google Play. Slouží jako přibližný ukazatel popularity a přijetí mobilní obchodní aplikace brokera napříč platformami. 500,000 10,000,000 50,000
    Hodnocení App Store Hodnocení v obchodech s aplikacemi odráží průměrné uživatelské hodnocení mobilních aplikací brokera na Apple App Store a Google Play. Tato hodnocení ukazují spokojenost uživatelů na základě kritérií, jako je použitelnost, stabilita, výkon a celková zkušenost. 4.1 4.7 4.8
    Hodnocení Google Play 4.4 4.4 4.7
    Mob. 2FA
    Ne
    Ano
    Ano
    Mob. Indikátory
    Ano
    Ano
    Mob. Upozornění
    Ne
    Ano
    Ano
  • Zákaznická podpora

    Skóre:
    Hodnotili jsme zákaznickou podporu u Headway tím, že jsme si otevřeli skutečný účet s minimálním požadovaným vkladem (ne méně než 100 $) a kontaktovali podporu, abychom změřili dobu odezvy v reálných podmínkách. Naše hodnocení zohledňovalo komunikační kanály, rychlost reakce, vícejazyčnou podporu a dostupnost v rámci provozních hodin. Zjistěte hodnoticí kritéria
    3.2 /10

    Zákaznická podpora brokera vykazuje výrazné slabiny v rychlosti reakce nebo kvalitě komunikace. Zpoždění v odpovědích jsou běžná a vyřešení může vyžadovat opakovaný kontakt.

    Při testování TU byla rychlost reakce pod očekáváním a pomoc byla omezená co do hloubky. Obchodníci, kteří se silně spoléhají na podporu, mohou zaznamenat nepříjemnosti.

    Informace

    Headway poskytuje klientskou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Podpora není dostupná pouze o státních svátcích.

    • Podpora je k dispozici v několika jazycích
    • Společnost nabízí call centrum
    • Online podpora může být omezená
    • Kancelář společnosti lze navštívit pouze po předchozí domluvě

    Pro získání pomoci od manažerů Headway můžete využít následující komunikační kanály:

    • Hotline.
    • E-mail.
    • Formulář pro zpětnou vazbu.
    • Návštěva kanceláře.

    Headway Pomáhá klientům i investorům bez aktivních účtů.

    Kontakty
    Regulace FSCA
    Oficiální stránky https://hw.site
    Kontakty support@headway.com +44 203 150 1111

Nejlepší alternativy Headway

Plus500
broker-profile.logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.5 pipů
Trading.com USA
broker-profile.logo Trading.com USA
Trading.com USA
6.8 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.9 pipů
OANDA
broker-profile.logo OANDA
OANDA
6.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.1 pipů
IG Markets
broker-profile.logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.6 pipů
Interactive Brokers
broker-profile.logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.2 pipů

Často kladené otázky

Jak recenze hodnotí regulaci Headway a celkovou úroveň bezpečnosti?

Headway má bezpečnostní skóre 5,8/10, což odpovídá střední úrovni bezpečnosti v této recenzi. Broker je regulován Financial Sector Conduct Authority of South Africa (FSCA SA), nabízí ochranu proti zápornému zůstatku a ověření KYC, avšak není regulován na úrovni Tier-1, má méně než 8 let provozu a v sekci není uvedena existence fondu na ochranu investorů.

Co recenze říkají o obchodních komisích a neobchodních poplatcích u Headway?

Podle této recenze je celková úroveň poplatků u Headway hodnocena jako střední, s hodnocením poplatků 6/10. Broker je znám nízkými poplatky za obchodování Forexu a absencí poplatků za neaktivitu, vklady a výběry, ale neposkytuje účet ECN/Raw Spread a všechny obchodní náklady u Standard účtů jsou zahrnuty ve variabilních spreadech, které se mohou za volatilních tržních podmínek rozšiřovat.

Jaké typy obchodních účtů a klíčové podmínky nabízí Headway?

Headway nabízí Demo, Cent, Standard, Pro a Swap Free účty, všechny s neomezenou pákou, margin callem na 30 %, stop out na 0 % a rychlostí exekuce od 0,16 sekundy. Minimální vklady se pohybují od 1 $ u Cent účtu do 100 $ u Pro účtu, spready začínají na 0,3 bodu u Cent a Standard a od 0,0 bodu u Pro, přičemž broker neposkytuje ECN/Raw spread, Micro, VIP ani spravované účty.

Na jaké trhy a instrumenty mají obchodníci u Headway přístup podle recenze?

Recenze uvádí, že Headway podporuje celkem 330 obchodovatelných aktiv, včetně 70 měnových párů, dále akcie, komoditní futures, kryptoměny a akciové indexy, ale ne opce. Dále je uvedeno, že dluhopisy, ETF, PAMM investování a spravované účty nejsou k dispozici, zatímco možnost copy tradingu je nabízena.

Jak recenze popisují proces otevření účtu a ověření u Headway?

Recenze uvádí, že otevření účtu u Headway probíhá plně online, registrace trvá přibližně 10 minut a ověření KYC je obvykle dokončeno do 2 pracovních dnů. Minimální vklad je 1 $, proces je popsán jako přístupný a relativně rychlý, avšak schválení účtu může v závislosti na poskytnuté dokumentaci vyžadovat více času.

Články, které vám mohou pomoci

Redakční tým

Top 5 brokerů pro vás
USA
USA
  • Afghánistán Afghánistán
  • Albánie Albánie
  • Alžírsko Alžírsko
  • Angola Angola
  • Argentina Argentina
  • Arménie Arménie
  • Austrálie Austrálie
  • Bahamy Bahamy
  • Bahrajn Bahrajn
  • Bangladéš Bangladéš
  • Belgie Belgie
  • Bolívie Bolívie
  • Botswana Botswana
  • Brazílie Brazílie
  • Brunej Darussalam Brunej Darussalam
  • Bulharsko Bulharsko
  • Bělorusko Bělorusko
  • Chile Chile
  • Chorvatsko Chorvatsko
  • Dominikánská republika Dominikánská republika
  • Dánsko Dánsko
  • Egypt Egypt
  • Ekvádor Ekvádor
  • Estonsko Estonsko
  • Eswatini Eswatini
  • Etiopie Etiopie
  • Filipíny Filipíny
  • Finsko Finsko
  • Francie Francie
  • Ghana Ghana
  • Gruzie Gruzie
  • Haiti Haiti
  • Hongkong Hongkong
  • Indie Indie
  • Indonésie Indonésie
  • Irsko Irsko
  • Irák Irák
  • Itálie Itálie
  • Izrael Izrael
  • Jamajka Jamajka
  • Japonsko Japonsko
  • Jemen Jemen
  • Jižní Afrika Jižní Afrika
  • Jordánsko Jordánsko
  • Kambodža Kambodža
  • Kamerun Kamerun
  • Kanada Kanada
  • Katar Katar
  • Kazachstán Kazachstán
  • Keňa Keňa
  • Kolumbie Kolumbie
  • Kongo Kongo
  • Konžská DR Konžská DR
  • Korea Korea
  • Kostarika Kostarika
  • Kuba Kuba
  • Kuvajt Kuvajt
  • Kypr Kypr
  • Kyrgyzstán Kyrgyzstán
  • Laos Laos
  • Lesotho Lesotho
  • Libanon Libanon
  • Libye Libye
  • Litva Litva
  • Lotyšsko Lotyšsko
  • Lucembursko Lucembursko
  • Madagaskar Madagaskar
  • Malajsie Malajsie
  • Malta Malta
  • Maroko Maroko
  • Mauricius Mauricius
  • Maďarsko Maďarsko
  • Mexiko Mexiko
  • Moldavsko Moldavsko
  • Mongolsko Mongolsko
  • Mosambik Mosambik
  • Myanmar Myanmar
  • Namibie Namibie
  • Nepál Nepál
  • Nigérie Nigérie
  • Nizozemsko Nizozemsko
  • Norsko Norsko
  • Nový Zéland Nový Zéland
  • Německo Německo
  • Omán Omán
  • Palestina Palestina
  • Panama Panama
  • Papua Nová Guinea Papua Nová Guinea
  • Paraguay Paraguay
  • Peru Peru
  • Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny
  • Polsko Polsko
  • Portoriko Portoriko
  • Portugalsko Portugalsko
  • Pákistán Pákistán
  • Rakousko Rakousko
  • Reunion Reunion
  • Rumunsko Rumunsko
  • Rwanda Rwanda
  • SAE SAE
  • Salvador Salvador
  • Saúdská Arábie Saúdská Arábie
  • Severní Makedonie Severní Makedonie
  • Singapur Singapur
  • Slovensko Slovensko
  • Slovinsko Slovinsko
  • Somálsko Somálsko
  • Spojené království Spojené království
  • Srbsko Srbsko
  • Srí Lanka Srí Lanka
  • Sýrie Sýrie
  • Tanzanie Tanzanie
  • Tchaj-wan, provincie Čína Tchaj-wan, provincie Čína
  • Thajsko Thajsko
  • Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago
  • Tunisko Tunisko
  • Turecko Turecko
  • Tádžikistán Tádžikistán
  • USA USA
  • Uganda Uganda
  • Ukrajina Ukrajina
  • Uruguay Uruguay
  • Uzbekistán Uzbekistán
  • Venezuela Venezuela
  • Vietnam Vietnam
  • Zambie Zambie
  • Zimbabwe Zimbabwe
  • Ázerbájdžán Ázerbájdžán
  • Írán, Islámská republika Írán, Islámská republika
  • Černá Hora Černá Hora
  • Česko Česko
  • Čína Čína
  • Řecko Řecko
  • Španělsko Španělsko
  • Švédsko Švédsko
  • Švýcarsko Švýcarsko
  • Forex
  • Crypto
Obsah článku
K brokerovi
Váš kapitál je vystaven riziku.