Vantage Markets recenze 2026

Jak jsme testovali Vantage Markets

Traders Union analyzoval finanční trhy více než 14 let, hodnotil makléře na základě 250+ transparentních kritérií, včetně bezpečnosti, regulace a obchodních podmínek. Náš odborný tým více než 50 profesionálů pravidelně aktualizuje seznam sledovaných 500+ makléřů, aby uživatelům poskytl poznatky založené na datech. I když je náš výzkum založen na objektivních datech, doporučujeme uživatelům provést nezávislou due diligence a konzultovat oficiální regulační zdroje před jakýmikoli finančními rozhodnutími.

Další informace o naší metodologii a redakčních zásadách.

Vantage Markets Výhody a nevýhody

  • Rozsáhlá nabídka obchodních nástrojů, jako je více než 250 měnových párů a rozdílových smluv (CFD).
  • Broker má licence od čtyř renomovaných regulačních orgánů.
  • Klasické obchodní platformy a vlastní mobilní aplikace.
  • Bezplatné obchodní signály pro obchodníky bez ohledu na typ obchodního účtu.
  • Úžasná bonusová politika a podmínky partnerského programu.
  • Zákazníci z většiny zemí jsou nuceni spolupracovat s pobočkou, která má offshore licenci.
  • Omezené vzdělávací programy a nedostatek informací o obchodování na Forexu.
  • Hlemýždí výběry peněz, které vyžadují splnění zvláštních podmínek.

Vantage Markets je broker nabízející více než 1 000 obchodních nástrojů, včetně měnových párů, CFD na akcie, indexy, komodity, energie a ETF. Je držitelem licencí od renomovaných regulačních orgánů, jako jsou FCA a ASIC, a díky tomu Vantage Markets zajišťuje svým klientům úroveň bezpečnosti a důvěry.
Makléř poskytuje možnost volby mezi typy účtů založenými na spreadu a na poplatcích, s pákovým efektem až 1:500 na forexových párech. Jeho varianta PRO ECN vyniká zejména provizí od 1,5 USD za lot, což ji činí atraktivní pro obchodníky s velkým objemem obchodů.
Vedle oblíbených platforem MetaTrader 4/5 broker nabízí vlastní obchodní platformu ProTrader a pohodlnou aplikaci Vantage. Kromě toho je Vantage Markets integrován s platformou TradingView, což umožňuje přímé obchodování z oblíbené grafické platformy.

TU Odborný verdikt

Hlavní analytický ředitel

Mohu s jistotou doporučit Vantage Markets — je to vysoce důvěryhodná společnost, kterou jsem osobně otestoval a ověřil. Její obchodní podmínky a zpětná vazba od uživatelů ukazují, že většina obchodníků je spokojena, a má vlastní zkušenost potvrzuje její solidní a trvale spolehlivý výkon.

Vantage Markets je broker, který je nejvhodnější pro obchodníky, kteří dávají přednost ECN obchodování. Uživatelé mají přímý přístup k poskytovatelům likvidity a mohou ušetřit na poplatcích za obchodování. Společnost nabízí hned dva typy ECN účtů, z nichž jeden je určen pro profesionální obchodníky s velkým vkladem.

Vantage Markets bude optimální volbou pro klienty, kteří se zajímají především o obchodování. Pro pasivní investování zde moc možností nenajdete. Společnost nabízí širokou škálu měnových párů a neklade omezení na obchodní strategie. Proto zde budou moci fungovat i obchodníci zabývající se scalpingem. Společnost je vhodná i pro klienty, kteří dávají přednost automatizovanému obchodování. Obchodní roboty lze používat bez omezení.

Obchodníci si mohou sami zvolit preferovaný typ provize: spread nebo fixní poplatek. K tomu je třeba vybrat příslušný typ účtu. Velikost počátečního vkladu lze považovat za poměrně nízkou. Broker se zaměřuje na bezpečnost finančních prostředků klientů, takže obchodníci budou muset projít dalšími kontrolami, aby mohli finanční prostředky z platformy vybrat. Služba technické podpory společnosti je efektivní a reaguje rychle.

Top-5 brokerů preferovaných tradery

Plus500
broker-profile.logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.5 pipů
Trading.com USA
broker-profile.logo Trading.com USA
Trading.com USA
6.8 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.9 pipů
OANDA
broker-profile.logo OANDA
OANDA
6.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.1 pipů
IG Markets
broker-profile.logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.6 pipů
Interactive Brokers
broker-profile.logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.2 pipů

Vantage Markets Uživatelské recenze

Skóre:
Administrátor webových stránek nenese odpovědnost za správnost recenzí a nemá technické možnosti kontrolovat správnost recenzí a zjišťovat, zda jsou autoři recenzí skutečně zákazníky konkrétní společnosti. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak je vypočítáváno skóre spokojenosti uživatelů a jak aplikujeme metodiku Customer Satisfaction Score (CSAT), prosím přečtěte si hodnoticí kritéria.
8 /10
182 celkem
  • 5-star
    34%
  • 4-star
    39%
  • 3-star
    24%
  • 2-star
    2%
  • 1-star
    2%
2674 uživatelé si vybrali tohoto zprostředkovatele
uživatelé si tuto společnost vybrali za 3 měsíce
Avatar
Nehal Shah
PRO
2 minutami Před
PK
Nejlepší společnost tam venku

Žádný takový nedostatek nebyl nalezen

Best Company out there

No such weakness found

Můžete obchodovat s EA na vantage. Obchodování s Vantage MT4 umožňuje obchodníkům přístup ke dvěma špičkovým odborným poradcům MACD sample a klouzavý průměr nebo můžete bez námahy integrovat své vlastní odborné poradce s konfigurací Vantage MT4 a MT5. Pokud je tento proces matoucí, je důležité se poradit s odborníkem, ušetříte tím čas a stres, který byste museli vynaložit, kdybyste se o to pokoušeli sami.

Když jsem potřeboval nainstalovat expertního poradce na MT4 a proces mi nebyl jasný, okamžitě jsem konzultoval sekci FAQ na Vantage a dostal jsem pokyn, jak nainstalovat expertní poradce na MT4, obsahuje odkaz na videonávod, který jsem shlédl, abych dostal svého expertního poradce na Vantage MT4.

You can trade with EAs on vantage. Trading with Vantage MT4 allows traders access to two top expert advisors MACD sample and moving average or you can effortlessly integrate your own custom expert advisors with Vantage MT4 and MT5 configurations. It is important to consult an expert if the process is confusing, this will save you time and the stress of trying to do this yourself.

When I needed to install an expert advisor on MT4 and the process was not clear, i immediately consulted the FAQs section on Vantage and got a directive on how to install expert advisors on MT4 it includes a video tutorial link which i watched to get my expert advisor on Vantage MT4.

  • Image
Avatar
oscartaylor162
PRO
2 minutami Před
KE
Otevření účtu u společnosti Vantage je snadné a jednoduché.

Žádné jsem neviděl.

Opening an account with Vantage is easy and straightforward.

Haven't seen any.

Otevření účtu u společnosti Vantage je snadné a jednoduché. Stejně jako při otevření demo účtu si musíte vybrat ideální obchodní platformu, obchodní účet a měnu účtu. Jedinou výzvou je, že před otevřením a zpřístupněním účtu budete muset dokončit ověření své totožnosti. Při registraci jsem na ověření nebyl připraven, takže jsem musel registraci pozastavit, dokud neseženu doklad totožnosti a doklady o pobytu, abych mohl ověření dokončit. identifikace není potřeba, pokud si nejprve otevíráte demo účet.

Opening an account with Vantage is easy and straightforward. Just like when you are opening a demo account, you have to choose your ideal trading platform, trading account, and account currency. The only challenge is you will need to complete your identity verification before your account is open and accessible. I was not prepared for verification when I registered so I have to pause the registration till I get hold of proof of identity and resident documents to complete the verification.The identification is not needed if you are opening a demo account first.

Avatar
Shoaib Ahmed
PRO
2 minutami Před
PK
Pohodlná obchodní platforma, malý vklad

Spready se mohou rozšířit v závislosti na volatilitě trhu

Convenient trading platform, small deposit

Spreads can widen on market volatility

Vantage Markets je nízkonákladová obchodní platforma, je na obchodníkovi, aby se rozhodl, s jakou částkou chce začít svou počáteční investici. Vantage umožňuje obchodníkům začít obchodovat již od 0,01 lotu za obchod, a to s konkurenčními spready od 0,1 do 0,4. Je důležité si uvědomit, že spready se mohou v průběhu tržní seance měnit. Při vysoké likviditě se mohou spready zpřísnit, protože na trhu je aktivních více kupujících a prodávajících, a to se děje spíše během překrývání londýnské a newyorské seance. Spready mají tendenci se rozšiřovat v obdobích vysoké volatility trhu, která je způsobena rychlým pohybem cen.

Vantage Markets is a low cost trading platform, it is up to the trader to decide how much they want to start their initial investment with. Vantage allows traders to start trading from just 0.01 lot per tra and this is with competitive spreads from 0.1-0.4. It is important to note that spreads can change during a market session. When there is high liquidity spreads can become tighter because there are more buyers and sellers active in the market and this happens more during the London and New York session overlap. Spreads tend to widen during periods of high market volatility which are caused by rapid price movement.

  • Provize a poplatky

    Skóre:
    Poplatky a spready makléřů hodnotíme na základě nákladů spojených s účty Standard a ECN/Raw spread, včetně poplatků a spreadů. Kromě toho naše hodnocení zohledňuje další poplatky, jako jsou poplatky za vklady/výběry a poplatky za nečinnost. Přečtěte si kritéria hodnocení
    7 /10

    Obchodní a neobchodní poplatky Vantage Markets byly analyzovány a hodnoceny jako Střední poplatky, s hodnocením poplatků 7/10. Tyto poplatky byly navíc porovnány s poplatky dvou největších konkurentů, OANDA a IG Markets, aby byly poskytnuty co nejkomplexnější informace.

    • Nízké poplatky za obchodování na Forexu
    • Těsné tržní rozpětí EUR/USD
    • Žádný poplatek za nečinnost
    • Žádný poplatek za vklad
    • Žádný poplatek za výběr
    • Složitá struktura poplatků

    Obchodní poplatky a rozpětí

    Níže jsme vyhodnotili a porovnali obchodní provize Vantage Markets s provizemi dvou konkurentů. Zaměřili jsme se na spready a další transakční poplatky přímo spojené s prováděním obchodů (např. provize za lot na účtu ECN). Cílem tohoto srovnání bylo poskytnout jasnou představu o nákladové efektivitě jednotlivých brokerů.

    Standardní rozpětí účtu

    U standardních účtů jsou provize Vantage Markets součástí pohyblivého rozpětí, které se mění v závislosti na tržních podmínkách. Uvádíme typické hodnoty, ale při vysoké volatilitě může spread tyto hodnoty překročit.

    Vantage Markets Standardní rozpětí
    Vantage Markets OANDA IG Markets
    EUR/USD min, pips 0.3 0.1 0.6
    EUR/USD max, pips 1.4 0.5 1.2
    GPB/USD min, pips 0.5 0.1 0.6
    GPB/USD max, pips 1.6 0.5 1.5

    Provize a rozpětí účtu RAW/ECN

    Rozpětí na účtech ECN/RAW se odvíjí od trhu a kolísá, přičemž průměrné hodnoty jsou uváděny v aktivních hodinách. Během nárůstu volatility se může lišit. Účtuje se také provize za lot.

    Vantage Markets RAW/ECN spready
    Vantage Markets OANDA IG Markets
    Provize ($ za šarži) Provize je poplatek účtovaný makléřem za obchodování s jedním standardním forexovým lotem (100 000 jednotek základní měny). 3 3.5 2.3
    EUR/USD avg spread 0.3 0.15 0.8
    GBP/USD avg spread 0.5 0.2 1

    Neobchodní poplatky

    Provedli jsme podrobnou analýzu neobchodních poplatků spojených s Vantage Markets. Tento přehled nabízí ucelený přehled dodatečných nákladů, které mohou mít dopad na obchodníky nad rámec běžných obchodních činností.

    Vantage Markets Neobchodní poplatky
    Vantage Markets OANDA IG Markets
    Poplatek za vklad, % Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0 0
    Poplatek za výběr, % Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0 0
    Poplatek za výběr, USD Uvedená částka nezahrnuje případné poplatky od platebních systémů a bank. 0 0-15 0
    Poplatek za nečinnost ($, měsíčně) 0 0 0
  • Je Vantage Markets bezpečný?

    Skóre:
    Bezpečnost makléřů hodnotíme na základě několika klíčových kritérií. Nejvyšší hodnotu přikládáme regulaci, zejména regulaci Tier 1, která zajišťuje dodržování přísných standardů stanovených nejvyššími finančními orgány, jako jsou FCA ve Velké Británii, CFTC v USA, CySEc a BaFin (EU) nebo ASIC (Austrálie). Vysoké hodnocení získává také účast ve fondech na ochranu investorů, které chrání prostředky klientů v případě platební neschopnosti makléře. Přečtěte si kritéria hodnocení
    10 /10

    Vantage Markets má bezpečnostní skóre 10/10, což odpovídá úrovni zabezpečení Vysoká. Nejbezpečnější jsou makléři s regulací Tier 1, dlouhou historií (více než 10 let na trhu) a účastí v systémech odměňování investorů.

    • Regulovaná úroveň 1
    • Ochrana proti zápornému zůstatku
    • Regulováno ve Spojeném království
    • Dosavadní výsledky za 8 let
    • Přísné požadavky a rozsáhlá dokumentace k otevření účtu
    Vantage Markets Regulační orgány a ochrana investorů
    FCA UKFCA UK Celé jméno Úřad pro dohled nad finančním trhem Země regulace Spojené království Fond na ochranu investorů Až 85 000 liber Úroveň regulace Tier-1
    VFSCVFSC Celé jméno Komise pro finanční služby Vanuatu Země regulace Vanuatu Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond Úroveň regulace Tier-3
    ASICASIC Celé jméno Australská komise pro cenné papíry a investice Země regulace Austrálie Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond, ale přísná ochrana spotřebitele Úroveň regulace Tier-1
    FSCA SAFSCA SA Celé jméno Úřad pro dohled nad finančním sektorem v Jihoafrické republice Země regulace Jihoafrická republika Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond Úroveň regulace Tier-2
    The Financial CommissionThe Financial Commission Celé jméno Finanční komise Země regulace Mezinárodní Fond na ochranu investorů Až 20 000 EUR Úroveň regulace Tier-3
    Zkratka CIMA Celé jméno Měnový úřad Kajmanských ostrovů Země regulace Kajmanské ostrovy Fond na ochranu investorů Žádný zvláštní fond Úroveň regulace Tier-3
    Vantage Markets Bezpečnostní faktory
    Datum založení 2009
    Ochrana proti zápornému zůstatku
    Ano
    Ověřování (KYC)
    Ano
  • Typy účtů

    Skóre:
    Hodnotíme nabídku účtů brokera analýzou rozsahu a vhodnosti dostupných typů účtů a toho, jak efektivně vyhovují různým profilům obchodníků a strategiím. Naše hodnocení zahrnuje rozmanitost možností účtů — včetně Standard, ECN/Raw, Cent, Swap-Free (Islámské) a VIP účtů — stejně jako flexibilitu poskytovaných obchodních podmínek. Zjistěte kritéria hodnocení.
    9.7 /10

    Vantage Markets nabízí následující možnosti účtů: Demo, Standard, ECN/Raw spread, Cent, Swap Free, VIP.

    Vantage Markets pokrývá základní typy účtů, což je výhodné pro obchodníky s různými preferencemi a strategiemi.

    • Standardní účet s vyváženými obchodními podmínkami
    • Účet s úzkým rozpětím ECN
    • Účet Demo
    • Micro loty nejsou k dispozici
    Typy účtů Vantage Markets vs hlavní konkurenti
    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Standard
    Ano
    Ano
    Ano
    ECN/Raw spread
    Ano
    Ne
    Ne
    Demo
    Ano
    Ano
    Ano
    Cent
    Ano
    Ne
    Ne
    Micro
    Ne
    Ne
    Ne
    Swap Free
    Ano
    Ne
    Ne
    VIP
    Ano
    Ne
    Ne
    Spravovaný
    Ne
    Ne
    Ne

    Podmínky obchodování účtů Vantage Markets

    Vantage Markets nabízí svým klientům tři typy obchodních účtů, z nichž jeden je standardní STP a dva jsou ECN. Obchodníci mají k dispozici všechny obchodní platformy bez ohledu na typ obchodního účtu. Pákový efekt je rovněž stejný. Toto je stručný přehled obchodních účtů Vantage Markets.

    Typ účtu Popis
    Standard STP Minimální výše vkladu pro tento typ obchodního účtu je 200 USD. Provize je účtována ve formě spreadu, jehož velikost začíná na 1 pipu;
    RAW ECN Minimální výše vkladu je 500 USD. Za každý lot se platí paušální poplatek 3 USD.
    Pro ECN Minimální výše vkladu pro tento obchodní účet je 20 000 USD. I v tomto případě je účtován paušální poplatek – 2 USD za lot. Klienti mají k dispozici nástroje Pro Trader Tools.

    Bez ohledu na typ obchodního účtu mají klienti k dispozici demo účet bez jakýchkoli omezení. Všem obchodníkům je k dispozici obchodování bez swapu. Vantage Markets je STP broker poskytující výhodné podmínky pro ECN klienty.

  • Vklad a výběr

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí efektivitu, rychlost a dostupnost transakčních procesů brokerů, zaměřuje se na dostupné metody, měny a poplatky. Pro podrobnosti se prosím podívejte na naši datově zaměřenou metodiku
    8 /10

    Vantage Markets získal skóre Střední za efektivitu a pohodlí jeho procesů vkladů a výběrů.

    Vantage Markets poskytuje rozumný výběr možností vkladu a výběru s mírnými poplatky, v souladu s průmyslovými standardy.

    • Nízký minimální požadavek na výběr
    • Minimální vklad pod průměrem v oboru
    • Široká nabídka možností vkladu a výběru, snižující náklady
    • Přijímá Bitcoin (BTC)
    • BTC není dostupný jako měna základního účtu
    • Wise není podporován
    • PayPal není podporován

    Jaké jsou možnosti vkladu a výběru u Vantage Markets?

    Vantage Markets poskytuje základní rozsah možností vkladu a výběru, pokrývající základní metody v souladu s průmyslovými standardy. Tento výběr možností je dostačující pro většinu obchodníků, dostupné metody jsou Bank Card, Bank Wire, Skrill, Neteller, BTC, USDT, Ethereum.

    Vantage Markets Metody vkladu a výběru vs konkurenti
    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Bank Wire
    Ano
    Ano
    Ano
    Bank card
    Ano
    Ano
    Ano
    PayPal
    Ne
    Ano
    Ne
    Wise
    Ne
    Ne
    Ne
    BTC
    Ano
    Ne
    Ne

    Jaké jsou základní měny účtu u Vantage Markets?

    Široká škála základních měn účtu minimalizuje potřebu směny měn, což může snížit transakční náklady. Vantage Markets podporuje následující základní měny účtu: USD, EUR, GBP, JPY, AUD, CAD, NZD, SGD, HKD.

    Jaké jsou minimální částky pro vklad a výběr u Vantage Markets?

    Minimální vklad na Vantage Markets je $50, zatímco minimální částka pro výběr je $50. Tyto minimální částky se mohou lišit v závislosti na zvoleném typu účtu a metodě platby. Pro konkrétní informace se obraťte na podporu Vantage Markets.

  • Trhy a obchodovatelná aktiva

    Skóre:
    Hodnocení v této sekci vychází z metodiky TU a odráží celkový počet a rozmanitost obchodovatelných aktiv nabízených brokerem, včetně měnových párů Forex. Zohledňuje také dostupnost nástrojů pasivního příjmu, jako jsou PAMM účty, kopírování obchodů a podobné služby. Veškeré informace jsou získávány z veřejně dostupných zdrojů a mohou se změnit. Zjistěte hodnotící kritéria.
    8.3 /10

    Vantage Markets poskytuje standardní škálu obchodovatelných aktiv v souladu s průměrem trhu. Platforma zahrnuje celkem 1000 aktiv a 40 měnových párů Forex.

    • 1000 aktiv k obchodování
    • Kopírování obchodní platformy
    • 40 podporovaných měnových párů
    • Termínované obchody nejsou k dispozici

    Podporované trhy vs. nejlepší konkurenti

    Porovnali jsme rozsah aktiv a trhů podporovaných Vantage Markets s jejími konkurenty, abychom vám usnadnili nalezení ideální volby.

    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Měnové páry 40 60 69
    Obchodovatelná aktiva celkem Uvedená celková obchodovatelná aktiva zahrnují všechny dostupné nástroje včetně CFD. Vzhledem k regionálním omezením nemusí být některé CFD v některých zemích nabízeny. Například kryptoměnové CFD jsou zakázány ve Velké Británii a v USA platí pro CFD omezení. 1000 2800 69
    Zásoby
    Ano
    Ano
    Ne
    Komoditní futures
    Ano
    Ano
    Ne
    Crypto Kryptoměnové CFD jsou v některých regionech omezeny nebo zakázány z důvodu regulačních omezení. Patří mezi ně Velká Británie, Čína, Egypt, Spojené státy a Kanada.
    Ano
    Ano
    Ne
    Akciové indexy
    Ano
    Ano
    Ne
    Možnosti
    Ne
    Ano
    Ne

    Investiční možnosti

    Prozkoumali jsme také obchodní aktiva a produkty, které Vantage Markets nabízí pro začínající obchodníky a investory, kteří se raději nevěnují aktivnímu obchodování.

    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Dluhopisy
    Ano
    Ne
    Ne
    ETF
    Ano
    Ano
    Ne
    Kopírování obchodování
    Ano
    Ne
    Ne
    Investování PAMM
    Ne
    Ne
    Ne
    Spravované účty
    Ne
    Ne
    Ne
  • Otevření obchodního účtu

    Skóre:
    Otevření obchodního účtu u Vantage Markets jsme hodnotili testováním registračního procesu v reálných podmínkách, včetně otevření účtu a vložení minimálního požadovaného vkladu (ale ne méně než 100 $). Naše hodnocení zohledňovalo, zda je onboarding plně online, průměrnou dobu registrace, rychlost ověření KYC a jak rychle mohou obchodníci svůj účet aktivovat. Zjistěte hodnoticí kritéria.
    9 /10

    Úspěšně jsme zaregistrovali účet u Vantage Markets za 20 minut. Ověření KYC bylo dokončeno během 1 pracovního dne. Minimální výše vkladu u Vantage Markets je $50. Toto je jeden z nejdostupnějších a nejjednodušších postupů onboardingu na trhu.

    • Plně online proces otevření účtu
    • Rychlé ověření KYC (1 pracovní den nebo méně)
    • Nízký požadavek na minimální vklad
    • Proces registrace může trvat déle, než se očekávalo
    Otevření účtu Vantage Markets
    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Online registrace
    Ano
    Ano
    Ano
    Minimální vklad $50 $100 $50
    Povinné KYC
    Ano
    Ano
    Ano
    Doba registrace (min) 20 20
    Doba KYC (dny) 1 3 2

    Je Vantage Markets dostupný v mé zemi?

    Pokud jste občanem USA, broker přijímá klienty z vaší země.

    Upozorňujeme, že dostupnost se může lišit v závislosti na regulačních požadavcích, proto doporučujeme ověřit si aktuální a přesné informace přímo u brokera.

    Podrobnosti o otevření účtu

    Pokud chcete začít spolupracovat s brokerem, stačí projít registračním postupem. Stručný návod najdete níže.

    • Nejprve klikněte na tlačítko „Live Account“ v horní části webu brokera.

    • Zobrazí se formulář, který obsahuje následující pole, která je třeba vyplnit:

      • Jméno;

      • Příjmení;

      • Země bydliště;

      • Telefonní číslo;

      • E-mailová adresa;

      • Typ účtu (fyzická, nebo právnická osoba).

    • Dále si broker vyžádá doplňující informace. Zde musíte uvést datum narození, typ průkazu totožnosti a číslo dokladu, který bude použit pro ověření.

    • Broker si vyžádá informace o místě bydliště. Zde je třeba uvést adresu, region, město a poštovní směrovací číslo.

    • V části týkající se zaměstnání a finančních údajů je důležité uvést, zda jste zaměstnáni, jaký je váš příjem a jaké jsou vaše úspory a investice. Zásadní je také uvést zdroj příjmů.

    • Ve svém osobním účtu Vantage Markets poté můžete:

      • Založit obchodní účet. Zde je třeba vybrat obchodní platformu, typ účtu a základní měnu..
      • Ověřit váš účet. Pro ověření je třeba nahrát doklad totožnosti a doklad o adrese..

    Naučit se a používat podpůrné obchodní nástroje:

    • Pro Trader Tools (bude odemčeno po vložení alespoň 1 000 USD);
    • Obchodní signály;
    • Video s pokyny pro obchodní platformy a Pro Trader.
  • Obchodní platformy a nástroje

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí kvalitu a rozmanitost obchodních platforem nabízených brokerem. Zohledňuje podporované platformy, základní funkce, kompatibilitu s zařízeními a dostupnost nástrojů pro automatizaci, analýzu a různé obchodní styly. Zjistěte hodnotící kritéria.
    10 /10

    Vantage Markets získal skóre 10/10, což naznačuje silnou nabídku v oblasti obchodních platforem a nástrojů. Broker poskytuje široký přístup k populárním platformám a podporuje různé funkce navržené pro zlepšení jak manuálního, tak automatizovaného obchodování.

    • Obchodujte přímo z TradingView
    • Obchodování jedním kliknutím
    • Vlastní platforma s unikátními funkcemi
    • Obchodní roboti (EAs) jsou povoleni
    • Žádný přístup k API
    • Strategie (EA) Builder není k dispozici
    • Žádný přístup k cTrader a jeho pokročilým nástrojům.

    Podporované obchodní platformy

    Vantage Markets podporuje následující obchodní platformy: MT4, MT5, TradingView, Proprietary platform, WebTrader. Tento výběr pokrývá základní potřeby většiny maloobchodních obchodníků. Také jsme porovnali dostupnost platforem Vantage Markets s dostupností předních konkurentů, abychom posoudili jeho relativní tržní pozici.

    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    MT4
    Ano
    Ne
    Ne
    MT5
    Ano
    Ne
    Ano
    cTrader
    Ne
    Ne
    Ne
    TradingView
    Ano
    Ano
    Ano
    Proprietární platforma
    Ano
    Ano
    Ano
    NinjaTrader
    Ne
    Ne
    Ne
    WebTrader
    Ano
    Ano
    Ano

    Klíčové funkce obchodní platformy Vantage Markets

    Také jsme hodnotili, zda Vantage Markets nabízí základní obchodní funkce, které zlepšují uživatelský zážitek, vyhovují různým obchodním stylům a zlepšují celkovou funkčnost.

    Podporované funkce
    2FA
    Ano
    Upozornění
    Ano
    Obchodní roboti (EAs)
    Ano
    Obchodování jedním kliknutím
    Ano
    Skalping
    Ano
    Podporované indikátory 168
    Obchodovatelné aktiva 1000

    Další obchodní nástroje

    Vantage Markets nabízí několik dalších funkcí navržených ke zlepšení obchodního zážitku. Tyto nástroje poskytují větší automatizaci, nabízejí pokročilé tržní poznatky a pomáhají zlepšit provádění obchodů.

    Vantage Markets obchodní nástroje vs konkurence
    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Trading Central Trading Central je přední poskytovatel investičního výzkumu a komentářů k finančním trhům. Integrace s Trading Central nabízí obchodníkům pokročilé analýzy, obchodní signály a odborné tržní poznatky, což pomáhá při informovanějším rozhodování.
    Ano
    Ne
    Ano
    API
    Ne
    Ne
    Ne
    Zdarma VPS
    Ano
    Ne
    Ne
    Strategie (tvůrce EA) Strategie nebo EA builder je nástroj, který umožňuje obchodníkům vytvářet a testovat vlastní automatizované obchodní strategie bez nutnosti programovacích dovedností.
    Ne
    Ne
    Ne
    Autochartist Autochartist je nástroj pro skenování trhu, který identifikuje obchodní příležitosti analýzou vzorů grafů a klíčových cenových úrovní.
    Ano
    Ne
    Ne
  • Mobilní aplikace

    Skóre:
    Tato sekce hodnotí kvalitu a funkčnost mobilních obchodních aplikací brokera. Zohledňuje hodnocení aplikací, počet stažení, funkce platformy jako dvoufaktorová autentizace (2FA), mobilní upozornění a technické indikátory, což zajišťuje, že obchodníci mohou efektivně spravovat pozice a sledovat trhy ze svých chytrých telefonů. Zjistěte hodnotící kritéria.
    7.5 /10

    Vantage Markets podporuje mobilní obchodování, nabízí specializované aplikace pro iOS a Android. Vantage Markets obdržel skóre 7.5/10 v této sekci, což naznačuje obecně přijatelnou zkušenost s mobilním obchodováním.

    • Podporovány indikátory
    • Podporuje mobilní 2FA
    • Silné hodnocení uživatelů Android, aktuálně 4.2/5
    • Slabá zpětná vazba uživatelů na iOS

    Porovnali jsme Vantage Markets se dvěma hlavními konkurenty podle mobilních stažení, hodnocení aplikací, podpory 2FA, indikátorů a obchodních upozornění.

    Vantage Markets Plus500 Trading.com
    Celkový počet stažení Tento parametr odráží kombinovaný počet instalací z Apple App Store a Google Play. Slouží jako přibližný ukazatel popularity a přijetí mobilní obchodní aplikace brokera napříč platformami. 5,000,000 10,000,000 50,000
    Hodnocení App Store Hodnocení v obchodech s aplikacemi odráží průměrné uživatelské hodnocení mobilních aplikací brokera na Apple App Store a Google Play. Tato hodnocení ukazují spokojenost uživatelů na základě kritérií, jako je použitelnost, stabilita, výkon a celková zkušenost. 3.0 4.7 4.8
    Hodnocení Google Play 4.2 4.4 4.7
    Mob. 2FA
    Ano
    Ano
    Ano
    Mob. Indikátory
    Ano
    Ano
    Ano
    Mob. Upozornění
    Ano
    Ano
    Ano
  • Zákaznická podpora

    Skóre:
    Hodnotili jsme zákaznickou podporu u Vantage Markets tím, že jsme si otevřeli skutečný účet s minimálním požadovaným vkladem (ne méně než 100 $) a kontaktovali podporu, abychom změřili dobu odezvy v reálných podmínkách. Naše hodnocení zohledňovalo komunikační kanály, rychlost reakce, vícejazyčnou podporu a dostupnost v rámci provozních hodin. Zjistěte hodnoticí kritéria
    9.9 /10

    Vantage Markets vykazuje vysokou úroveň zákaznické podpory. Pomoc je dostupná prostřednictvím více kanálů a většina požadavků je vyřizována rychle.

    Během testování TU manažeři reagovali pohotově, komunikace byla jasná a strukturovaná a podpora pokračovala, dokud nebyl problém zcela vyřešen. Celkově Vantage Markets prokazuje spolehlivé služby a aktivní zapojení vůči klientům.

    Informace

    Technická podpora tohoto brokera funguje nepřetržitě od pondělí do pátku.

    • V online chatu můžete položit otázku, aniž byste byli klientem společnosti.
    • K dispozici je podpora v angličtině a čínštině
    • Funguje pouze 5 dní v týdnu

    Dostupné komunikační kanály pro zákaznickou podporu:

    • Online chat;
    • e-mail;
    • telefon.
    Kontakty
    Datum založení 2009
    Registrovaná adresa iCount Building, Kumul Highway, Port Vila, Vanuatu
    Regulace ASIC, FCA, FSCA, VFSC Číslo licence:
    428901, 590299, 51268, 700271
    Oficiální stránky vantagemarkets.com
    Kontakty support@vantagemarkets.com +61 2 8999 2044, +44 2080 363 883

Nejlepší alternativy Vantage Markets

Plus500
broker-profile.logo Plus500
Plus500
7.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.5 pipů
Trading.com USA
broker-profile.logo Trading.com USA
Trading.com USA
6.8 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.9 pipů
OANDA
broker-profile.logo OANDA
OANDA
6.7 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.1 pipů
IG Markets
broker-profile.logo IG Markets
IG Markets
6.4 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.6 pipů
Interactive Brokers
broker-profile.logo Interactive Brokers
Interactive Brokers
6.9 /10
Regulace Tier-1
EUR/USD 0.2 pipů

Často kladené otázky

Jaké provize a poplatky si Vantage Markets účtuje za obchodování na forexu?

Vantage Markets je hodnocen jako broker s průměrnými celkovými poplatky s hodnotou 7/10, přičemž nabízí nízké poplatky za forexové obchodování, úzké spready na EUR/USD a žádné poplatky za neaktivitu, vklady nebo výběry. Na standardních účtech jsou náklady zahrnuty ve variabilních spreadech (například EUR/USD se obvykle pohybuje od 0,3 do 1,4 pipu), zatímco RAW/ECN účty kombinují tržní spready (přibližně 0,3 pipu na EUR/USD) s komisí 3 USD za lot.

Jaké typy obchodních účtů jsou k dispozici u Vantage Markets a jaké jsou jejich klíčové podmínky?

Vantage Markets nabízí demo, Standard STP, RAW ECN, Pro ECN, Cent, Swap Free (Islámský) a VIP účty, ale neposkytuje mikro-lotové ani spravované účty. Minimální vklady začínají na 50 USD pro Standard STP a RAW ECN účty a 10 000 USD pro Pro ECN, přičemž provize jsou buď zahrnuty ve spreadu (od přibližně 1 pipu na Standard účtu) nebo účtovány zvlášť od 1,50 do 3,00 USD za lot na ECN účtech; obchodování bez swapů a neomezené demo účty jsou dostupné pro všechny obchodníky.

Co říkají uživatelské recenze o Vantage Markets celkově?

Vantage Markets má uživatelské hodnocení spokojenosti 8/10 na základě 180 recenzí, přičemž 34 % hodnocení je 5hvězdičkových a 39 % 4hvězdičkových, což naznačuje převážně pozitivní zpětnou vazbu. Podle uživatelských recenzí je pouze malý podíl hodnocení 1hvězdičkových nebo 2hvězdičkových (každé 2 %), zatímco 24 % uživatelů dává neutrální 3hvězdičkové hodnocení.

Jak probíhá proces otevření obchodního účtu u Vantage Markets podle uživatelských ohlasů a recenzí?

Recenze uvádí, že otevření účtu u Vantage Markets probíhá plně online, registrace trvala 20 minut a ověření KYC bylo dokončeno do 1 pracovního dne, přičemž minimální vklad činí 50 USD. Proces je popsán jako přístupný a relativně bezproblémový, i když je zmíněno, že registrace může někdy trvat déle, než se očekávalo.

Jak efektivní je zákaznická podpora Vantage Markets na základě zpětné vazby a komentářů klientů?

Zákaznická podpora Vantage Markets je popsána jako rychlá a dobře organizovaná, s dostupností 24/7 prostřednictvím live chatu, e-mailu a telefonu, a možností klást otázky v online chatu i bez klientského účtu. Během testování manažeři reagovali promptně a řešili problémy až do vyřešení, přičemž podpora je dostupná v angličtině a čínštině podle recenze.

Články, které vám mohou pomoci

Redakční tým

Top 5 brokerů pro vás
USA
USA
  • Afghánistán Afghánistán
  • Albánie Albánie
  • Alžírsko Alžírsko
  • Angola Angola
  • Argentina Argentina
  • Arménie Arménie
  • Austrálie Austrálie
  • Bahamy Bahamy
  • Bahrajn Bahrajn
  • Bangladéš Bangladéš
  • Belgie Belgie
  • Bolívie Bolívie
  • Botswana Botswana
  • Brazílie Brazílie
  • Brunej Darussalam Brunej Darussalam
  • Bulharsko Bulharsko
  • Bělorusko Bělorusko
  • Chile Chile
  • Chorvatsko Chorvatsko
  • Dominikánská republika Dominikánská republika
  • Dánsko Dánsko
  • Egypt Egypt
  • Ekvádor Ekvádor
  • Estonsko Estonsko
  • Eswatini Eswatini
  • Etiopie Etiopie
  • Filipíny Filipíny
  • Finsko Finsko
  • Francie Francie
  • Ghana Ghana
  • Gruzie Gruzie
  • Haiti Haiti
  • Hongkong Hongkong
  • Indie Indie
  • Indonésie Indonésie
  • Irsko Irsko
  • Irák Irák
  • Itálie Itálie
  • Izrael Izrael
  • Jamajka Jamajka
  • Japonsko Japonsko
  • Jemen Jemen
  • Jižní Afrika Jižní Afrika
  • Jordánsko Jordánsko
  • Kambodža Kambodža
  • Kamerun Kamerun
  • Kanada Kanada
  • Katar Katar
  • Kazachstán Kazachstán
  • Keňa Keňa
  • Kolumbie Kolumbie
  • Kongo Kongo
  • Konžská DR Konžská DR
  • Korea Korea
  • Kostarika Kostarika
  • Kuba Kuba
  • Kuvajt Kuvajt
  • Kypr Kypr
  • Kyrgyzstán Kyrgyzstán
  • Laos Laos
  • Lesotho Lesotho
  • Libanon Libanon
  • Libye Libye
  • Litva Litva
  • Lotyšsko Lotyšsko
  • Lucembursko Lucembursko
  • Madagaskar Madagaskar
  • Malajsie Malajsie
  • Malta Malta
  • Maroko Maroko
  • Mauricius Mauricius
  • Maďarsko Maďarsko
  • Mexiko Mexiko
  • Moldavsko Moldavsko
  • Mongolsko Mongolsko
  • Mosambik Mosambik
  • Myanmar Myanmar
  • Namibie Namibie
  • Nepál Nepál
  • Nigérie Nigérie
  • Nizozemsko Nizozemsko
  • Norsko Norsko
  • Nový Zéland Nový Zéland
  • Německo Německo
  • Omán Omán
  • Palestina Palestina
  • Panama Panama
  • Papua Nová Guinea Papua Nová Guinea
  • Paraguay Paraguay
  • Peru Peru
  • Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny
  • Polsko Polsko
  • Portoriko Portoriko
  • Portugalsko Portugalsko
  • Pákistán Pákistán
  • Rakousko Rakousko
  • Reunion Reunion
  • Rumunsko Rumunsko
  • Rwanda Rwanda
  • SAE SAE
  • Salvador Salvador
  • Saúdská Arábie Saúdská Arábie
  • Severní Makedonie Severní Makedonie
  • Singapur Singapur
  • Slovensko Slovensko
  • Slovinsko Slovinsko
  • Somálsko Somálsko
  • Spojené království Spojené království
  • Srbsko Srbsko
  • Srí Lanka Srí Lanka
  • Sýrie Sýrie
  • Tanzanie Tanzanie
  • Tchaj-wan, provincie Čína Tchaj-wan, provincie Čína
  • Thajsko Thajsko
  • Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago
  • Tunisko Tunisko
  • Turecko Turecko
  • Tádžikistán Tádžikistán
  • USA USA
  • Uganda Uganda
  • Ukrajina Ukrajina
  • Uruguay Uruguay
  • Uzbekistán Uzbekistán
  • Venezuela Venezuela
  • Vietnam Vietnam
  • Zambie Zambie
  • Zimbabwe Zimbabwe
  • Ázerbájdžán Ázerbájdžán
  • Írán, Islámská republika Írán, Islámská republika
  • Černá Hora Černá Hora
  • Česko Česko
  • Čína Čína
  • Řecko Řecko
  • Španělsko Španělsko
  • Švédsko Švédsko
  • Švýcarsko Švýcarsko
  • Forex
  • Crypto
Obsah článku
K brokerovi
Váš kapitál je vystaven riziku.