Відгуки про Headway 2026

Перейти до брокера
Ваш капітал під загрозою.
Як ми тестували Headway

Traders Union аналізує фінансові ринки понад 14 років, оцінюючи брокерів за 250+ прозорими критеріями, включаючи безпеку, регулювання та торгові умови. Наша експертна команда з понад 50 професіоналів регулярно оновлює список спостереження з 500+ брокерів, щоб надати користувачам дані, засновані на аналітиці. Хоча наше дослідження базується на об'єктивних даних, ми рекомендуємо користувачам проводити незалежну перевірку та консультуватися з офіційними регуляторними джерелами перед прийняттям будь-яких фінансових рішень.

Дізнайтеся більше про нашу методологію та редакційну політику.

Headway Переваги та недоліки

  • FSCA (The Financial Sector Conduct Authority) регулює діяльність компанії в Південній Африці.
  • Доступні різноманітні торгові інструменти, такі як Forex, індекси, енергоносії, криптовалюти та акції.
  • Конкурентні спреди починаються від 0 пунктів.
  • Високе кредитне плече до 1:1000.
  • Торгові платформи MT4 та MT5 доступні у десктопній, веб- та мобільній версіях.
  • Освітні ресурси, включаючи вебінари, навчальні відео та посібники.
  • Клієнтська підтримка 24/7.
  • Обмежене регулювання порівняно з великими брокерами.
  • Високе кредитне плече може збільшити ризики.

Headway це брокер, що належить компанії JAROCEL PTY Ltd, зареєстрованій у Південній Африці. Брокер пропонує три типи рахунків: Cent, Standard та Pro. З мінімальним депозитом всього в 1 долар відкриття рахунку Cent доступне для всіх. Headway підтримує популярні торгові платформи MetaTrader 4 (MT4) і MetaTrader 5 (MT5), надаючи трейдерам різноманітні інструменти та індикатори. Діяльність брокера регулюється Управлінням з нагляду за поведінкою у фінансовому секторі Південної Африки (FSCA) за ліцензією № 52108.

Вердикт експерта TU

Головний директор з аналітики

Headway — це надійний брокер із хорошою репутацією. Я проаналізував його функціонал і протестував сервіси. Відгуки користувачів свідчать, що більшість трейдерів оцінюють свій досвід позитивно. Компанія забезпечує стабільну роботу, коректне виконання ордерів і якісні умови для щоденної торгівлі.

Headway надає доступ до торгівлі на ринку Форекс, криптовалютами, індексами, енергетичними товарами та CFD на акції, підтримуючи MetaTrader 4, MetaTrader 5 та власну платформу на настільних комп’ютерах, у веб-версії та на мобільних пристроях. Брокер, діяльність якого регулюється Управлінням з питань поведінки у фінансовому секторі Південної Африки, пропонує рахунки Cent, Standard та Pro з мінімальним депозитом від 1 долара, вузькими спредами від 0 піпсів та кредитним плечем до 1:1000. Клієнти можуть поповнювати та знімати кошти за допомогою банківської картки, банківського переказу, Bitcoin, USDT або Ethereum, а також користуватися навчальними матеріалами та цілодобовою багатомовною підтримкою.

Headway має деякі недоліки. У нього відсутнє регулювання рівня 1 та фонди захисту інвесторів, він не пропонує рахунків ECN або мікролотів, а також має обмежену кількість активів порівняно з основними конкурентами. Швидкість реагування служби підтримки клієнтів нижча за галузеві стандарти, а мобільні додатки не містять таких розширених функцій, як двофакторна автентифікація або сповіщення. Headway може підійти досвідченим трейдерам, які шукають високе кредитне плече з низькою вартістю входу, але є менш ідеальним варіантом для тих, хто потребує безпеки рівня 1 або розширених інструментів платформи.

Топ-5 брокерів, яких обирають трейдери

RoboForex
Логотип RoboForex
RoboForex
9.2 /10
Регулювання Tier-3
EUR/USD 0.5 піпса
XM
Логотип XM
XM
9.3 /10
Регулювання Tier-1
EUR/USD 0.7 піпса
Pocket Option
Логотип Pocket Option
Pocket Option
9 /10
Регулювання Tier-3
EUR/USD 0.5 піпса
FxPro
Логотип FxPro
FxPro
8.8 /10
Регулювання Tier-1
EUR/USD 0.9 піпса
WELTRADE
Логотип WELTRADE
WELTRADE
8.6 /10
Регулювання Tier-2
EUR/USD 0.5 піпса

Відгуки користувачів про Headway

Оцінка:
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність відгуків та не має технічної можливості перевіряти відгуки на достовірність, як і встановлювати факт того, чи є автори відгуків дійсними клієнтами тієї чи іншої компанії. Щоб дізнатися більше про те, як розраховується оцінка задоволеності користувачів і як ми застосовуємо методологію Customer Satisfaction Score (CSAT), будь ласка, ознайомтеся з критеріями оцінювання.
6.4 /10
9 всього
  • 5-star
    11%
  • 4-star
    11%
  • 3-star
    67%
  • 2-star
    11%
  • 1-star
    0%
261 користувачів обрали цього брокера
користувачів обрали цю компанію за 3 місяці
Bambang Sugiarto
PRO
23 тижні тому
ID
Повний набір функцій Headway відповідно до потреб трейдера

Немає

Fitur Headway Lengkap sesuai keinginan Trader

Tidak ada

Я рекомендую Headway як найкращого та найнадійнішого брокера, що пропонує повний набір функцій, таких як:
Типи рахунків: Cenr, Standart, Pro
Мінімальний депозит — від 1 долара
Доступна опція «Free Swap»
Швидке виконання ордерів
Захист рахунку 0
Headway керується командою досвідчених професіоналів.

Saya merekomendasikan Headway sebagai broker terbaik dan terpercaya, dengan fitur yang lengkap seperti:
Jenis akun Cenr-Standart-Pro
Deposit mulai $1
Tersedia Free Swap
Eksekusi server cepat
Perlindungan akun 0
Headway dikelola oleh orang-orang profesional yang telah berpengalaman.

  • Image
McKnight Bhengu
PRO
17 тижнів тому
ZA
Мінімальний депозит — 1 долар, що підходить для початківців

Ще новий брокер

$1 Minimum deposit which is good for beginners

Still a new broker

Це дуже хороший брокер для початківців, які мають небагато капіталу для початку торгівлі; у них також є програми, що дозволяють вам спробувати себе в торгівлі, не ризикуючи власним капіталом, а також залучають вас до участі в їхніх конкурсах та змаганнях.

This is a very good broker for beginners with not much capital to start trading, they also have programs for you to experience trading without risking your own capital and keep you engaged with their contest and competition.

ahmedkhan236
1 рік тому

Headway працює в Південній Африці під наглядом Управління з нагляду за фінансовим сектором (FSCA), місцевого фінансового регулятора, який забезпечує прозорість бізнесу та захист прав клієнтів у регіоні. Однак, на мою думку, регулювання FSCA залишається обмеженим порівняно з більшими, міжнародно визнаними організаціями, такими як FCA (Великобританія) або CySEC (Кіпр). Це не означає, що компанія ненадійна, але певні ризики існують. Тому я зберігаю спокій, але намагаюся контролювати суму своїх депозитів і уважно стежити за умовами.

Headway opère en Afrique du Sud sous le contrôle de la Financial Sector Supervisory Authority (FSCA), l'autorité de régulation financière locale qui veille à la transparence des entreprises et à la protection des droits des clients dans la région. Elle exerce une fonction de surveillance et exige des courtiers qu'ils respectent un certain nombre de normes.
Toutefois, à mon avis, la réglementation de l'ACSE reste limitée par rapport à des organisations plus importantes et internationalement reconnues telles que la FCA (Royaume-Uni) ou la CySEC (Chypre). Cela ne signifie pas que la société n'est pas fiable, mais il existe certains risques. Je reste donc serein, mais j'essaie de contrôler le montant de mes dépôts et de suivre de près les conditions générales.

  • Комісії та збори

    Оцінка:
    Ми оцінюємо комісійні та спреди брокерів, оцінюючи витрати, пов'язані зі стандартними рахунками та рахунками ECN/Raw спредів, включаючи комісії та спреди. Крім того, наша оцінка враховує додаткові збори, такі як плата за поповнення/зняття коштів та плата за бездіяльність. Дізнайтеся про критерії оцінки
    6 /10

    Торгові та неторгові комісії Headway були проаналізовані та оцінені як такі, що мають Середній рівень, з оцінкою комісій 6/10. Крім того, ці комісії були порівняні з комісіями двох провідних конкурентів, RoboForex та XM, щоб надати найповнішу інформацію.

    • Низька комісія за торгівлю на Форекс
    • Немає плати за неактивність
    • Немає комісії за депозит
    • Без комісії за зняття коштів
    • Немає рахунку ECN/Raw Spread

    Торгові комісії та спред

    Нижче ми оцінили та порівняли торгові комісії Headway з комісіями двох конкурентів. Ми зосередилися на спредах та інших транзакційних комісіях, безпосередньо пов'язаних з виконанням угод (наприклад, комісія за лот на ECN-рахунку). Це порівняння мало на меті забезпечити чітке розуміння рівня комісій кожного брокера.

    Спред на рахунку Standard

    Для рахунків типу Standard комісії Headway є частиною плаваючого спреду, який змінюється залежно від ринкових умов. Наведені типові значення, але під час високої волатильності спред може перевищувати їх.

    Headway Стандартні спреди
    Headway RoboForex XM
    EUR/USD min, pips 0.4 0.5 0.7
    EUR/USD max, pips 1.2 2 1.2
    GPB/USD min, pips 0.3 0.5 0.6
    GPB/USD max, pips 1.3 1.5 1.2

    Чи підтримує Headway рахунки RAW/ECN?

    Як ми виявили, Headway не пропонує RAW/ECN рахунки, що може бути недоліком з точки зору прозорості та ліквідності. Однак це не робить брокера неконкурентоспроможним. При виборі надійного брокера враховуйте такі фактори, як рівень спредів, швидкість виконання, регулювання, якість підтримки та торгові інструменти.

    Неторгові комісії

    Ми провели детальний аналіз неторгових комісій, пов'язаних з Headway. Цей розділ пропонує комплексний огляд додаткових витрат, які можуть вплинути на трейдерів поза межами звичайної торгової діяльності.

    Headway Неторгові комісії
    Headway RoboForex XM
    Комісія за депозит, % Зазначена сума не включає можливі комісії платіжних систем та банків. 0 0 0
    Комісія за зняття коштів, % Зазначена сума не включає можливі комісії платіжних систем та банків. 0 0-4 0
    Комісія за зняття коштів, USD Зазначена сума не включає можливі комісії платіжних систем та банків. 0 0-1.3 0
    Плата за неактивність ($, на місяць) 0 0 10
  • Чи є Headway безпечним?

    Оцінка:
    Ми оцінюємо безпеку брокерів за кількома ключовими критеріями. Найвище значення надається регулюванню, особливо регулюванню першого рівня, яке забезпечує дотримання суворих стандартів, встановлених провідними фінансовими органами, такими як FCA у Великобританії, CFTC в США, CySEc і BaFin (ЄС) або ASIC (Австралія). Високі бали також надаються за участь у фондах захисту інвесторів, які захищають кошти клієнтів у разі неплатоспроможності брокера. Дізнайтеся про критерії оцінювання
    5.8 /10

    Headway має показник безпеки 5.8/10, що відповідає рівню безпеки Середній. Найбезпечніші брокери - це ті, що мають регулювання Tier-1, довгу історію (понад 10 років на ринку) та участь у схемах компенсації інвесторам.

    • Регулюється
    • Захист від від'ємного балансу
    • Не регулюється на рівні 1
    • Досвід роботи менше 8 років
    Headway Регулятори та захист інвесторів
    FSCA SAFSCA SA Повна назва Управління з питань поведінки у фінансовому секторі Південної Африки Країна регулювання Південна Африка Фонд захисту прав інвесторів Немає спеціального фонду Рівень регулювання Середній
    Додаткові фактори безпеки Headway
    Дата заснування -
    Захист від від'ємного балансу
    Є
    Верифікація (KYC)
    Є
  • Типи рахунків

    Оцінка:
    Ми оцінюємо пропозицію брокера щодо рахунків, аналізуючи різноманітність і відповідність доступних типів рахунків та те, наскільки ефективно вони відповідають різним профілям трейдерів і стратегіям. Наша оцінка охоплює різноманітність варіантів рахунків — включно з Standard, ECN/Raw, Cent, Swap-Free (ісламські) та VIP рахунками — а також гнучкість торгових умов, що надаються. Дізнайтеся критерії оцінки.
    6.6 /10

    Headway пропонує наступні варіанти рахунків: Demo, Standard, Цент, Swap Free.

    Однак Headway не надає рахунок ECN з прямим доступом до ринку, що може бути недоліком для досвідчених трейдерів або скальперів, які шукають найнижчі спреди.

    • Стандартний рахунок з збалансованими торговими умовами
    • Cent account для початківців
    • Обліковий запис Demo
    • Немає ECN/Raw spread account
    • Немає опції рахунку VIP
    Типи рахунків Headway у порівнянні з провідними конкурентами
    Headway RoboForex XM
    Standard
    Є
    Є
    Є
    ECN/Raw spread
    ні
    Є
    Є
    Demo
    Є
    Є
    Є
    Цент
    Є
    Є
    ні
    Micro
    ні
    Є
    ні
    Swap Free
    Є
    ні
    Є
    VIP
    ні
    Є
    ні
    Керований
    ні
    ні
    ні

    Умови торгівлі на рахунках Headway

    Кожен тип рахунку Headway призначений для торгівлі різними класами активів. Всі рахунки мають необмежене кредитне плече, маржинальну вимогу 30%, стоп-аут 0%, швидкість виконання від 0,16 секунди та торгівлю без свопів. Рахунки відрізняються мінімальним депозитом, комісіями, лімітами позицій та кількістю доступних інструментів. Клієнт може відкрити кілька рахунків різних типів.

    Тип рахунку Опис
    Центовий Мінімальний депозит становить 1 долар, що робить цей рахунок придатним для трейдерів-початківців. Валюта рахунку - USD. Для торгівлі доступні 434 активи. Спреди починаються від 0,3 пункту, комісія за лот відсутня. Мінімальний розмір ордера - 0,01 лота, максимальний - 1 000 лотів. Одночасно можна відкрити до 300 позицій.
    Стандартний Класичний торговий рахунок для трейдерів з будь-яким рівнем досвіду. Мінімальний депозит - $10. Валюти рахунку: USD, EUR, MYR, IDR, ZAR, JPY, THB, NGN та BRL. Доступні 434 торгові інструменти. Спреди починаються від 0,3 пункту без комісії за лот. Мінімальний розмір ордера - 0,01 лота, максимальний - 500 лотів. Одночасно можна відкрити до 1 000 позицій.
    Профі Рахунок для професійних трейдерів. Мінімальний депозит - $100. Валюти рахунку: USD, EUR, IDR, JPY, THB, NGN, ZAR, BRL і MYR. Для торгівлі доступні 476 активів. Спреди починаються від 0.0 пунктів, а комісія становить $1.5 за лот як на відкриття, так і на закриття угоди. Мінімальний розмір ордера - 0,1 лота. Максимальний розмір ордера і кількість відкритих позицій необмежені.
    Демонстраційна версія Рахунок, призначений для навчання, практики та тестування торгових стратегій без ризику втрати реальних грошей. Трейдери можуть відкривати демо-рахунки як на MT4, так і на MT5 для торгівлі віртуальними коштами.
  • Поповнення та виведення коштів

    Оцінка:
    Цей розділ оцінює ефективність, швидкість і доступність процесів транзакцій брокерів, зосереджуючи увагу на доступних методах, валютах і комісіях. Для додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої методології, орієнтованої на дані
    6 /10

    Headway отримав середній бал за зручність поповнення та виведення коштів.

    Headway надає широкий вибір методів внесення депозиту та зняття коштів з помірними комісіями, що відповідає галузевим стандартам.

    • Мінімальний депозит нижчий за середній по галузі
    • Приймається Bitcoin (BTC)
    • Депозити та виведення через банківську картку
    • Підтримка USDT (Tether)
    • BTC недоступний як базова валюта рахунку
    • Доступні тільки основні базові валюти
    • PayPal не підтримується

    Які варіанти депозиту та зняття пропонує Headway?

    Headway надає основний набір варіантів депозиту та зняття, що охоплює основні методи відповідно до галузевих стандартів. Цього набору достатньо для більшості трейдерів, і доступні методи Bank Card, Bank Wire, BTC, USDT, Ethereum.

    Методи депозиту та зняття Headway порівняно з конкурентами
    Headway RoboForex XM
    Bank Wire
    Є
    Є
    Є
    Bank card
    Є
    Є
    Є
    PayPal
    ні
    ні
    ні
    Wise
    ні
    ні
    ні
    BTC
    Є
    ні
    Є

    Які базові валюти рахунку підтримує Headway?

    Широкий вибір базових валют рахунку мінімізує потребу в конвертації валюти, що потенційно знижує витрати на транзакції. Headway підтримує такі базові валюти рахунку: USD, EUR, JPY, IDR, THB, MYR, VND, PHP.

    Які мінімальні суми депозиту та зняття у Headway?

    Мінімальний депозит на Headway становить 1$, а мінімальна сума для зняття — 10$. Ці мінімуми можуть змінюватися в залежності від вибраного типу рахунку та методу оплати. Для конкретної інформації звертайтесь до служби підтримки Headway.

  • Ринки та торгові активи

    Оцінка:
    Оцінка в цьому розділі базується на методології TU та відображає загальну кількість і різноманітність торгових активів, які пропонує брокер, включно з валютними парами на ринку Forex. Також враховується наявність інструментів пасивного доходу, таких як PAMM-рахунки, копіювання угод та подібні сервіси. Уся інформація отримана з відкритих джерел і може змінюватися. Дізнайтеся критерії оцінювання.
    7.8 /10

    Headway пропонує обмежений вибір торгових активів порівняно з ринковим середнім. Платформа підтримує загалом 330 активів, включаючи 70 валютних пар Forex.

    • Торгівля індексами
    • Скопіювати торгову платформу
    • 70 підтримуваних валютних пар
    • Обмежений вибір активів
    • Ф'ючерси не доступні

    Підтримувані ринки в порівнянні з провідними конкурентами

    Ми порівняли діапазон активів і ринків, які підтримує Headway, з його конкурентами, щоб полегшити вам пошук ідеального варіанту.

    Headway RoboForex XM
    Валютні пари 70 28 57
    Загальна сума торгових активів Загальна кількість активів, що торгуються, включає всі доступні інструменти, в тому числі і CFD. Через регіональні обмеження певні CFD можуть не пропонуватися в деяких країнах. Наприклад, криптовалютні CFD заборонені у Великобританії, а в США діють обмеження на CFD. 330 12000 1400
    Акції
    Є
    Є
    Є
    Товарні ф'ючерси
    Є
    Є
    Є
    Криптовалюта Криптовалютні CFD обмежені або заборонені в деяких регіонах через регуляторні обмеження. До них відносяться Великобританія, Китай, Єгипет, США та Канада.
    Є
    Є
    ні
    Фондові індекси
    Є
    Є
    Є
    Параметри
    ні
    ні
    ні

    Варіанти інвестування

    Ми також вивчили торгові активи та продукти, які пропонує Headway для трейдерів-початківців та інвесторів, які вважають за краще не брати участь в активній торгівлі.

    Headway RoboForex XM
    Облігації
    ні
    ні
    ні
    ETF
    ні
    Є
    ні
    Торгівля копіями
    Є
    Є
    Є
    PAMM-інвестування
    ні
    ні
    ні
    Керовані рахунки
    ні
    ні
    ні
  • Відкриття торгового рахунку

    Оцінка:
    Ми оцінили відкриття торгового рахунку в Headway, протестувавши процес реєстрації в реальних умовах, включаючи відкриття рахунку та поповнення його на мінімально необхідну суму (але не менше $100). У нашій оцінці враховувалося, чи повністю онлайн проходить онбординг, середній час реєстрації, швидкість перевірки KYC та наскільки швидко трейдери можуть активувати свої рахунки. Дізнатися критерії оцінювання.
    9 /10

    Ми успішно зареєстрували обліковий запис у Headway за 10 хвилин. Перевірка KYC була завершена протягом 2 робочих днів. Мінімальна сума депозиту на Headway становить $1. Це одна з найзручніших і найлегших процедур відкриття рахунку на ринку.

    • Низький мінімальний депозит
    • Швидка реєстрація (до 15 хвилин)
    • Повністю онлайн процес відкриття рахунку
    • Схвалення облікового запису може вимагати додаткового часу залежно від необхідної документації.
    Відкриття рахунку Headway
    Headway RoboForex XM
    Онлайн реєстрація
    Є
    Є
    Є
    Мінімальний депозит $1 $10 $5
    Обов’язкова KYC
    Є
    Є
    Є
    Час реєстрації (хв) 10 5 5
    Час KYC (днів) 2 1 1

    Чи доступний Headway у моїй країні?

    Якщо ви є громадянином цієї країни (Україна), брокер приймає клієнтів з вашої країни.

    Зверніть увагу, що доступність може змінюватися через регуляторні вимоги, тому рекомендуємо уточнювати інформацію безпосередньо у брокера для отримання найточніших та найактуальніших даних.

    Деталі відкриття рахунку

    Щоб відкрити реальний торговий рахунок на Headway, вам спочатку потрібно створити обліковий запис користувача на їхньому сайті. Це простий процес, який можна завершити онлайн, виконавши наступні кроки:

    • Виберіть тип рахунку, який відповідає вашим інвестиційним цілям і стратегіям, а потім натисніть кнопку, щоб відкрити його.
    • Надайте свою особисту інформацію у формі реєстрації рахунку та встановіть пароль для першого входу. Рекомендується змінювати пароль кожні три місяці.
    • Завантажте документи, що підтверджують вашу особу та адресу проживання.
  • Торгові платформи та інструменти

    Оцінка:
    Цей розділ оцінює якість та різноманітність торгових платформ, які пропонує брокер. Він враховує підтримувані платформи, основні функції, сумісність з пристроями та наявність інструментів для автоматизації, аналізу та різних стилів торгівлі. Дізнайтеся критерії оцінювання.
    6.3 /10

    Headway отримав оцінку 6.3/10, що відображає середню пропозицію в плані торгових платформ та інструментів. Брокер покриває основні функції, але може поступатися в деяких передових функціях або різноманітності платформ у порівнянні з провідними конкурентами.

    • Власна платформа з унікальними функціями
    • Торгівля в один клік
    • MetaTrader доступний
    • Дозволені торгові боти (EAs)
    • Немає інтеграції з TradingView
    • Конструктор стратегій (EA) недоступний
    • Немає доступу до API

    Підтримувані торгові платформи

    Headway підтримує наступні торгові платформи: MT4, MT5, Proprietary platform. Цей вибір покриває базові потреби більшості роздрібних трейдерів. Ми також порівняли доступність платформи Headway з провідними конкурентами, щоб оцінити її відносну ринкову позицію.

    Headway RoboForex XM
    MT4
    Є
    Є
    Є
    MT5
    Є
    Є
    Є
    cTrader
    ні
    ні
    ні
    TradingView
    ні
    ні
    ні
    Пропрієтарна платформа
    Є
    Є
    ні
    NinjaTrader
    ні
    ні
    ні
    WebTrader
    ні
    Є
    Є

    Ключові особливості торгової платформи Headway

    Ми також оцінили, чи пропонує Headway основні торгові функції, які покращують користувацький досвід, враховують різні стилі торгівлі та покращують загальну функціональність.

    Підтримувані функції
    2FA
    ні
    Сповіщення
    Є
    Торгові боти (EAs)
    Є
    Торгівля в один клік
    Є
    Скальпінг
    Є
    Підтримувані індикатори
    ні
    Торговані активи 330

    Додаткові торгові інструменти

    Headway пропонує кілька додаткових функцій, призначених для покращення торгового досвіду. Ці інструменти забезпечують більшу автоматизацію, надають розширену інформацію про ринок і допомагають покращити виконання угод.

    Торгові інструменти Headway проти конкурентів
    Headway RoboForex XM
    Trading Central Trading Central є провідним постачальником інвестиційних досліджень та коментарів щодо фінансових ринків. Інтеграція з Trading Central пропонує трейдерам розширену аналітику, торгові сигнали та експертну інформацію про ринок, що сприяє більш обґрунтованому прийняттю рішень.
    ні
    Є
    Є
    API
    ні
    Є
    Є
    Безкоштовний VPS
    ні
    Є
    ні
    Strategy (EA) конструктор Конструктор стратегій або EA builder — це інструмент, що дозволяє трейдерам створювати та тестувати власні автоматизовані торгові стратегії без необхідності програмування.
    ні
    Є
    ні
    Autochartist Autochartist — це інструмент сканування ринку, який визначає торгові можливості шляхом аналізу шаблонів графіків та ключових рівнів цін.
    ні
    Є
    ні
  • Мобільні додатки

    Оцінка:
    Цей розділ оцінює якість і функціональність мобільних торгових додатків брокера. Він враховує рейтинги додатків, кількість завантажень, функції платформи, такі як двофакторна аутентифікація (2FA), мобільні сповіщення та технічні індикатори, забезпечуючи трейдерам можливість ефективно керувати позиціями та стежити за ринками зі своїх смартфонів. Дізнайтеся критерії оцінювання.
    6 /10

    Headway підтримує мобільну торгівлю, пропонуючи спеціальні додатки для iOS та Android. Headway отримав оцінку 6/10 у цьому розділі, що вказує на загалом прийнятний досвід мобільної торгівлі.

    • Сильні оцінки користувачів Android, наразі 4.4/5
    • Солідний відгук користувачів iOS, з рейтингом 4.1/5
    • Мобільні сповіщення не підтримуються
    • Індикатори не підтримуються

    Ми порівняли Headway з двома провідними конкурентами за кількістю завантажень мобільних додатків, оцінками додатків, підтримкою 2FA, індикаторами та торговими сповіщеннями.

    Headway RoboForex XM Group
    Загальна кількість завантажень Цей параметр відображає загальну кількість встановлень з Apple App Store та Google Play. Він слугує приблизним показником популярності мобільного торгового додатку брокера та його прийняття користувачами на різних платформах. 500,000 1,000,000 10,000,000
    Оцінка App Store Оцінки в App Store відображають середні рейтинги користувачів мобільних додатків брокера на Apple App Store та Google Play. Ці рейтинги вказують на задоволеність користувачів на основі таких критеріїв, як зручність використання, стабільність, продуктивність та загальний досвід. 4.1 4.7 5.0
    Оцінка Google Play 4.4 4.7 4.8
    Моб. 2FA
    ні
    Є
    ні
    Моб. Індикатори
    Є
    Є
    Моб. Сповіщення
    ні
    Є
    Є
  • Підтримка клієнтів

    Оцінка:
    Ми оцінили службу підтримки клієнтів у Headway, відкривши реальний рахунок із мінімальним депозитом (але не менше $100) та звернувшись до служби підтримки для вимірювання часу відповіді в реальних умовах. Під час оцінювання враховувалися доступні канали зв’язку, швидкість реагування, наявність багатомовної підтримки, а також години роботи сервісу.Дізнатися критерії оцінювання
    3.2 /10

    Служба підтримки клієнтів брокера має помітні недоліки у швидкості реагування або якості комунікації. Затримки у відповідях є поширеними, а для вирішення питань може знадобитися неодноразовий контакт.

    Під час тестування TU швидкість реагування була нижчою за очікування, а допомога обмежувалася поверхневими відповідями. Трейдери, які значною мірою покладаються на підтримку, можуть відчути незручності.

    Інформація

    Headway надає клієнтську підтримку 24/7. Підтримка не надається лише у святкові дні.

    • Підтримка доступна кількома мовами
    • У компанії є колл-центр
    • Онлайн-підтримка може бути обмеженою
    • Офіс компанії можна відвідати лише за попереднім записом

    Ви можете скористатися наступними каналами зв'язку, щоб отримати допомогу від менеджерів Headway:

    • Гаряча лінія.
    • Електронна пошта.
    • Форма зворотного зв'язку.
    • Візит до офісу.

    Headway Допомагає як клієнтам, так і інвесторам без активних рахунків.

    Контакти
    Регулятор FSCA
    Офіційний сайт https://hw.site
    Контакти support@headway.com +44 203 150 1111

Найкращі альтернативи Headway

RoboForex
Логотип RoboForex
RoboForex
9.2 /10
Регулювання Tier-3
EUR/USD 0.5 піпса
XM
Логотип XM
XM
9.3 /10
Регулювання Tier-1
EUR/USD 0.7 піпса
Pocket Option
Логотип Pocket Option
Pocket Option
9 /10
Регулювання Tier-3
EUR/USD 0.5 піпса
FxPro
Логотип FxPro
FxPro
8.8 /10
Регулювання Tier-1
EUR/USD 0.9 піпса
WELTRADE
Логотип WELTRADE
WELTRADE
8.6 /10
Регулювання Tier-2
EUR/USD 0.5 піпса

FAQ

Як у відгуках оцінюють регулювання Headway та загальний рівень безпеки?

Headway має оцінку безпеки 5,8/10, що відповідає середньому рівню безпеки у цьому огляді. Брокер регулюється Financial Sector Conduct Authority of South Africa (FSCA SA), пропонує захист від негативного балансу та верифікацію KYC, але не має регулювання Tier-1, працює менше ніж 8 років, а наявність фонду компенсації інвесторів у розділі не вказана.

Що говорять відгуки про торгові комісії та неторгові збори у Headway?

Згідно з цим оглядом, загальний рівень комісій Headway оцінено як середній, з балом 6/10. Брокер відзначається низькими комісіями на Forex та відсутністю зборів за неактивність, депозит і виведення коштів, але не пропонує рахунки ECN/Raw Spread, а всі торгові витрати на Standard рахунках включені у плаваючі спреди, які можуть розширюватися під час волатильності ринку.

Які типи торгових рахунків і ключові умови доступні у Headway?

Headway пропонує Demo, Cent, Standard, Pro та Swap Free рахунки, усі з необмеженим кредитним плечем, маржин-колом 30%, стоп-аутом 0% та швидкістю виконання від 0,16 секунди. Мінімальні депозити варіюються від 1$ на Cent рахунку до 100$ на Pro, спреди починаються від 0,3 пункту на Cent і Standard та від 0,0 пункту на Pro, брокер не надає ECN/Raw spread, Micro, VIP або керовані рахунки.

До яких ринків і інструментів мають доступ трейдери з Headway, згідно з оглядом?

Огляд зазначає, що Headway підтримує загалом 330 торгівельних активів, включно з 70 валютними парами, а також акціями, товарними ф’ючерсами, криптовалютами та фондовими індексами, але не опціонами. Також відсутні облігації, ETF, PAMM-інвестування та керовані рахунки, проте доступна опція копі-трейдингу.

Як у відгуках описують процес відкриття рахунку та верифікацію у Headway?

Огляд вказує, що відкриття рахунку у Headway повністю онлайн, реєстрація займає близько 10 хвилин, а верифікація KYC зазвичай завершується протягом 2 робочих днів. Мінімальний депозит становить 1$, процес описується як доступний і відносно швидкий, але затвердження рахунку може зайняти більше часу залежно від наданих документів.

Читайте статті, які можуть бути вам корисні

Редакційна команда

Топ-5 брокерів для вас
Україна
Україна
  • Єгипет Єгипет
  • Ємен Ємен
  • Ізраїль Ізраїль
  • Індонезія Індонезія
  • Індія Індія
  • Ірак Ірак
  • Іран, Ісламська республіка Іран, Ісламська республіка
  • Ірландія Ірландія
  • Іспанія Іспанія
  • Італія Італія
  • Австралія Австралія
  • Австрія Австрія
  • Азербайджан Азербайджан
  • Албанія Албанія
  • Алжир Алжир
  • Ангола Ангола
  • Аргентина Аргентина
  • Афганістан Афганістан
  • Багамські острови Багамські острови
  • Бангладеш Бангладеш
  • Бахрейн Бахрейн
  • Бельгія Бельгія
  • Болгарія Болгарія
  • Болівія Болівія
  • Ботсвана Ботсвана
  • Бразилія Бразилія
  • Бруней-Даруссалам Бруней-Даруссалам
  • Білорусь Білорусь
  • В'єтнам В'єтнам
  • Венесуела Венесуела
  • Возз'єднання Возз'єднання
  • Вірменія Вірменія
  • Гана Гана
  • Гаїті Гаїті
  • Гонконг Гонконг
  • Греція Греція
  • Грузія Грузія
  • ДР Конго ДР Конго
  • Данія Данія
  • Домініканська Республіка Домініканська Республіка
  • Еквадор Еквадор
  • Есватіні Есватіні
  • Естонія Естонія
  • Ефіопія Ефіопія
  • Замбія Замбія
  • Зімбабве Зімбабве
  • Йорданія Йорданія
  • Казахстан Казахстан
  • Камбоджа Камбоджа
  • Камерун Камерун
  • Канада Канада
  • Катар Катар
  • Кенія Кенія
  • Киргизстан Киргизстан
  • Китай Китай
  • Колумбія Колумбія
  • Конго Конго
  • Корея Корея
  • Коста-Ріка Коста-Ріка
  • Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар
  • Куба Куба
  • Кувейт Кувейт
  • Кіпр Кіпр
  • Лаос Лаос
  • Латвія Латвія
  • Лесото Лесото
  • Литва Литва
  • Люксембург Люксембург
  • Ліван Ліван
  • Лівія Лівія
  • Маврикій Маврикій
  • Мадагаскар Мадагаскар
  • Малайзія Малайзія
  • Мальта Мальта
  • Марокко Марокко
  • Мексика Мексика
  • Мозамбік Мозамбік
  • Молдова Молдова
  • Монголія Монголія
  • М’янма М’янма
  • Намібія Намібія
  • Непал Непал
  • Нова Зеландія Нова Зеландія
  • Норвегія Норвегія
  • Нігерія Нігерія
  • Нідерланди Нідерланди
  • Німеччина Німеччина
  • ОАЕ ОАЕ
  • Оман Оман
  • Пакистан Пакистан
  • Палестина Палестина
  • Панама Панама
  • Папуа-Нова Гвінея Папуа-Нова Гвінея
  • Парагвай Парагвай
  • Перу Перу
  • Польща Польща
  • Португалія Португалія
  • Пуерто-Ріко Пуерто-Ріко
  • Південна Африка Південна Африка
  • Північна Македонія Північна Македонія
  • Руанда Руанда
  • Румунія Румунія
  • США США
  • Сальвадор Сальвадор
  • Саудівська Аравія Саудівська Аравія
  • Сербія Сербія
  • Сирія Сирія
  • Словаччина Словаччина
  • Словенія Словенія
  • Сомалі Сомалі
  • Сполучене Королівство Сполучене Королівство
  • Сінгапур Сінгапур
  • Таджикистан Таджикистан
  • Тайвань, провінція Китаю Тайвань, провінція Китаю
  • Танзанія'єднана Республіка Танзанія'єднана Республіка
  • Таїланд Таїланд
  • Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго
  • Туніс Туніс
  • Туреччина Туреччина
  • Уганда Уганда
  • Угорщина Угорщина
  • Узбекистан Узбекистан
  • Україна Україна
  • Уругвай Уругвай
  • Франція Франція
  • Філіппіни Філіппіни
  • Фінляндія Фінляндія
  • Хорватія Хорватія
  • Чехія Чехія
  • Чилі Чилі
  • Чорногорія Чорногорія
  • Швейцарія Швейцарія
  • Швеція Швеція
  • Шрі-Ланка Шрі-Ланка
  • Ямайка Ямайка
  • Японія Японія
  • Forex
  • Crypto
Зміст
Перейти до брокера
Ваш капітал під загрозою.